Szukaj w działach:

Stwórz strategię rozwoju swojej firmy

 

Manufacturing Summit Logistyka Produkcji
 

Sektor produkcyjny w Polsce rozwija się w pełni. Od lat jest siłą napędową gospodarki, a ciągłemu napływowi inwestycji zagranicznych towarzyszy dynamiczny rozwój polskich producentów.

Nie można jednak zakładać, że taka sytuacja będzie trwać wiecznie, stąd poszukiwanie dalszych obszarów, w których firmy mogłyby się dziś poprawić. Manufacturing Summit ma na celu zebranie i integrację menedżerów firm produkcyjnych oraz ekspertów związanych ze środowiskiem produkcyjnym. W tej wybranej grupie omawiane zostaną aktualne kwestie związane z działalnością firm produkcyjnych, a także trendy, których nie można pominąć przy tworzeniu strategii rozwoju przedsiębiorstwa.

Ciągła zmiana to wyzwanie, jakim jest codzienne życie menedżerów firm produkcyjnych. Nowe trendy rynkowe, nowe kanały sprzedaży, nowe strategie współpracy, nowe technologie - wszystko to oznacza, że ​​działy produkcyjne w firmach muszą stale doskonalić się i nadążać za zmieniającym się światem.

W labiryncie wyzwań łatwo jest zgubić istotę naszych działań. Ale co to właściwie jest? Gdzie dziś szukać obszarów optymalizacji w swojej fabryce?  W samej organizacji procesów? A może w sposobach komunikacji? Czy odpowiedzią na nasze problemy będzie wdrożenie nowoczesnych technologii? A może największy potencjał poprawy leży poza samą fabryką, a wąskie gardło trafiło do działu logistyki lub sprzedaży?

Podczas szóstej edycji konferencji Manufacturing Summit uczestnicy postarają się znaleźć odpowiedzi na te problemy i dowiedzieć się, gdzie bije serce produkcji. To wyjątkowe wydarzenie o ugruntowanej pozycji na rynku będzie okazją do zapoznania się z możliwościami, jakie czwarta rewolucja przemysłowa otworzy dla producentów, a także znalezienia rozwiązania problemów, na które natrafia się w fabrykach od lat.

Główną częścią wydarzenia będzie sesja wykładowa, która jest okazją do zaprezentowania nowych pomysłów, studiów przypadku i skutecznych metod działania. Prezentacje poprowadzą przedstawiciele wiodących firm produkcyjnych i eksperci branżowi. Wykłady stanowią okazję do zaprezentowania doskonałości operacyjnej firmy w zakresie zarządzania produkcją, a także przykładów działań strategicznych i osiągnięć kadry kierowniczej. Prelekcje dotyczące rozwiązywania problemów będą uzupełniane prezentacjami przedstawiającymi najciekawsze rozwiązania, które mogą poprawić wydajność fabryk i łańcuchów dostaw.

Tematy omawiane na sesji plenarnej są również uwzględnione w panelach dyskusyjnych. Dyskusje prowadzone w ramach debat ekspertów dotykać będą najważniejszych dla środowiska produkcji punktów zapalnych. Różne perspektywy przedstawione przez poszczególnych panelistów pozwolą gościom konferencji na opracowanie własnego modelu postępowania w zarządzaniu podległymi obszarami. Oprócz części oficjalnej wydarzenie tętni życiem kuluarowym, w ramach którego wymieniane są doświadczenia i nawiązane cenne kontakty.  

Cena udziału: 390 PLN + VAT. Promocja „2+1” - przy zgłoszeniu dwóch osób z firmy udział trzeciej jest bezpłatny.

Zgłoś swój udział już dziś

Więcej informacji na stronie: www.manufacturingsummit.pl

 

Więcej o wydarzeniu na Staleo.pl


Źródło: Wydawnictwo Eurologistics


Dodano 21.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy