Szukaj w działach:

Precyzyjne uchwyty trójszczękowe norelem

https://www.youtube.com/watch?v=Uuwue81sHWA


Dokładność i skuteczne mocowanie zawsze były kluczem do wydajnej inżynierii. Teraz dzięki nowym, precyzyjnym uchwytom trójszczękowym firmy norelem inżynierowie mogą z najwyższą precyzją bezpiecznie mocować obrabiane przedmioty przy użyciu niewielkich sił.

Trójszczękowe uchwyty norelem, specjalnie opracowane do łatwego mocowania od zewnątrz lub od wewnątrz cylindrycznych elementów obrabianych, to idealne rozwiązanie do zadań związanych z pozycjonowaniem przedmiotów, takich jak wykonywanie pomiarów lub znakowanie laserowe.

Komponenty przeznaczone do obsługi ręcznej są dostępne w czterech kompaktowych rozmiarach o średnicach 50 mm, 64 mm, 104 mm i 160 mm. Korpusy uchwytów w wersjach 50 mm i 64 mm są wykonane ze stali, natomiast wersje 104 mm i 160 mm zostały wykonane z aluminium, dzięki czemu są lekkie i ergonomiczne w obsłudze. W celu zwiększenia trwałości, szczęki uchwytu wykonano ze stali hartowanej.


- Nasza oferta została rozszerzona o precyzyjne uchwyty trójszczękowe, ponieważ mamy świadomość, jak ważna jest możliwość łatwego i skutecznego mocowania okrągłych elementów obrabianych - powiedział Marcus Schneck, dyrektor generalny norelem. - Aby sprostać temu wyzwaniu, szczęki naszych komponentów charakteryzują się łatwością użytkowania, a ich otwieranie i zamykanie odbywa się poprzez proste obrócenie ręką pierścienia zaciskowego lub za pomocą dostarczonej dźwigni.


https://www.youtube.com/watch?v=Uuwue81sHWA


Dzięki współśrodkowości
Firma norelem dostarcza również kołki o różnych rozmiarach, służące jako akcesoria do nowych uchwytów dostępnych w katalogu standardowych komponentów THE BIG GREEN BOOK. Kołki pasują do otworów szczęk i utrzymują małe części w pozycji uniesionej. Dzięki temu wszystkie powierzchnie obrabianego przedmiotu są łatwo dostępne w przypadku wykonywania pomiarów lub znakowania. Uchwyt można zamocować za pomocą gwintu znajdującego się z tyłu.

Więcej informacji na temat precyzyjnych uchwytów trójszczękowych i innych komponentów można znaleźć na stronie www.norelem.pl


Źródło: norelem

Dodano 23.10.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy