Szukaj w działach:

Zadbaj o motywację na produkcji

 

Forum Motywacji na Produkcji
 

Automatyzacja linii produkcyjnych to w dzisiejszych czasach standard. Mimo to najważniejszym elementem, który tworzy fabrykę, jest zawsze człowiek. To on stanowi „mózg” całej operacji – steruje pracą maszyn, analizuje procesy, a także dąży do ich ciągłego doskonalenia.

18-19 marca 2020 odbędzie się 5. Forum Motywacja na Produkcji – konferencja dedykowana szefom przemysłu produkcyjnego, którzy codziennie stoją przed wyzwaniem, jakim jest motywowanie pracowników, zarządzanie zespołami, poprawa efektywności linii produkcyjnych czy optymalizacja kosztów. Głównym celem tegorocznej edycji jest wymiana doświadczeń z zakresu tworzenia strategii oraz skutecznej motywacji i angażowania pracowników produkcyjnych do podejmowania nowych wyzwań i doskonalenia swoich stanowisk pracy. W czasie dwudniowej konferencji omówione zostaną rozwiązania, które pozwolą na zwiększenie efektywności produkcji, minimalizację kosztów oraz pogłębienie kompetencji lidera w relacji z pracownikami różnych szczebli i pokoleń. Nie zabraknie aktualnych zagadnień, związanych z dopasowaniem języka komunikacji do zespołu, współpracą z działem HR czy przygotowaniem pracowników na transformację technologiczną w kierunku industry 4.0.

Dla użytkowników portalu Staleo.pl przygotowany został specjalny RABAT na udział w wydarzeniu. Upoważnia on do 10% zniżki od aktualnej ceny uczestnictwa (łączący się z promocją 4+1 gratis). Wystarczy podczas rejestracji wpisać hasło STALEO. 

Więcej na stronie internetowej wydarzenia: https://motywuj-produkcje.pl/

Więcej o Konferencji na Staleo.plŹródło: Blue Business Media

Dodano 24.01.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy