Szukaj w działach:

SyMas i Maintenance - marka sama w sobie

 

Targi SYMAS MAINTENANCE 2018
 

Blisko 100 nowości produktowych, ponad 200 wystawców z całej Europy, przeszło 25 godzin fachowych i przede wszystkim praktycznych warsztatów i prelekcji oraz niemal 3 000 zwiedzających.

W EXPO Kraków dnia 11 października br. zakończyły się 10. Międzynarodowe Targi Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych – SYMAS oraz  9. Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji – MAINTENANCE. Dzięki temu, że wystawy są unikatowe w skali Polski i naszej części Europy odwiedzają je przede wszystkim specjaliści z branży, osoby decyzyjne, najczęściej zajmujące stanowiska kierownicze. Każdy z uczestników obu wydarzeń opuszcza EXPO Kraków w pełni usatysfakcjonowany: wystawcy, którzy trafili ze swoją ofertą wprost do zainteresowanych nią potencjalnych klientów i zwiedzający, otrzymujący konkretną wiedzę i propozycję usprawnień technologicznych z najwyższej półki. 

Wymierne korzyści oraz inwestycje

„Jestem pierwszy raz na Targach SYMAS/MAINTENANCE w Krakowie i przyznaję, że oferta jest bardzo szeroka i ciekawa. Jest bardzo dużo Wystawców i jestem usatysfakcjonowany tym, co tu zastałem. Istnieje duża szansa, że również w przyszłym roku tu przyjadę. Być może już w innym charakterze: nie jako Zwiedzający, a Wystawca” – mówi Hubert Kowalski, kontroler czasu pracy.

Pozytywnie o Targach wypowiadali się także wystawcy:

„Przyjeżdżamy do Państwa na targi od ich pierwszej edycji. Jesteśmy po raz kolejny bardzo mile zaskoczeni organizacją. Frekwencja była bardzo dobra, osoby, które uczestniczyły w Targach SYMAS/MAINTENANCE, były w większości osobami decyzyjnymi, co dla nas jest dużym ułatwieniem. Mam nadzieję, że przyniesie nam to wymierne korzyści i inwestycja, która została poczyniona w targi, zwróci się z nawiązką” – mówi Łukasz Szumilas, Prezes Zarządu firmy I-Care Polska Sp. z o.o.

Wydarzenie komplementował również Tomasz Lubieniecki, Project Manager z firmy Haver & Boecker Polska SP. z o.o.:

„Wystawiamy się na Targach SYMAS/MAINTENANCE po raz pierwszy, ale jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i zadowoleni. Nasze stoisko było cały czas oblegane przez naszych stałych, jak i nowych klientów, co nas bardzo cieszy. W przyszłym roku z pewnością tu wrócimy i zdecydujemy się na większe stoisko”.

 

SYMAS/MAINTENANCE 2018 rozmowy profesjonalistów
 

Wybuchowe prelekcje, warsztaty i konferencja

Przeszło 25 godzin eksperckich, merytorycznych, a przede wszystkich bardzo praktycznych prelekcji czekało na gości w ramach seminariów workShops, prezentacji na stoiskach wystawców oraz cieszącej się coraz większą popularnością konferencji Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu.

„Na Jesiennej Szkole Utrzymania Ruchu słuchacze nie są przypadkowi. Przyjeżdżają tu ludzie, którzy chcą się rozwijać i mają świadomość tego, co chcą robić, a to jest bardzo ważne. Jestem zadowolony z poziomu konferencji, jak i samych targów. Polecam każdemu udział zarówno w JSUR oraz w Targach SYMAS/MAINTENANCE” – mówi jeden z prelegentów Paweł Łęciński, jeden Europe & Asia Predictive Maintenance Subject Matter Expert, reprezentujący firmę Zakłady Tłuszczwe Kruszwica S.A. a Bungee Company.  

W tegorocznej konferencji udział wzięło niemal 150 osób. Łącznie – we wszystkich dotychczasowych edycjach – ponad 600. Jednym z nich był Piotr Motyka, Project Management Officer z firmy Haerter Technik Wytłaczania Sp. z o.o. Sp. k.

„Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu to marka sama w sobie. Warto się tu pojawić z racji samych wykładów oraz towarzyszących im prezentacji różnych firm. Znaleźliśmy tu dla siebie wiele ciekawych rozwiązań i można tu powiązać wiedzę merytoryczną z ciekawymi produktami.”

Zainteresowanie uczestników wzbudził także pokaz testów poszczególnych typów systemów przeciwwybuchowych takich jak: tłumienia, paneli odciążających wybuch oraz bezpłomieniowych układów do odciążania wybuchu, przygotowanych przez Grupę Wolff.

Targi z nowościami

Podczas minionych targów na zwiedzających czekało ponad 100 nowości produktowych. Wpływających na bezpieczeństwo pracy, usprawniających działanie poszczególnych maszyn i urządzeń, obniżających koszty ich eksploatacji.  

„Na bieżąco monitorujemy trendy i staramy się je pokazać w formie konkretnych produktów i rozwiązań technologicznych. Ma być innowacyjnie i praktycznie zarazem. I to właśnie doceniają Zwiedzający, których z roku na rok przybywa. Już dziś serdecznie zapraszam na kolejne Targi SYMAS/MAINTENANCE, które odbędą się jesienią 2019 r., oczywiście w EXPO Kraków” – mówi Ewa Woch, wiceprezes Zarządu Targów w Krakowie. 

Więcej na stronach:
www.symas.krakow.pl
www.mtc.krakow.plŹródło: Targi w Krakowie

Dodano 22.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy