Szukaj w działach:

Nowoczesne technologie wytwarzania

 

Konsultacje w zakresie nowoczesnych technologii wytwarzania
Fot.: Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania 

Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie zaprasza na Bezpłatne Konsultacje Zaawansowane Technologie Wytwarzania - możliwości komercjalizacji wyników badań, które odbędą się 29 listopada 2017 r. w EXPO Kraków.

III edycja seminarium odbędzie się podczas XXII Międzynarodowych Targów EUROTOOL w godzinach 10.00 – 15.30. Eksperci z Instytutu postarają się sprostać wszystkim wyzwaniom - dobiorą technologię, narzędzie, urządzenie, podpowiedzą gdzie znaleźć finansowanie na wdrożenie, odpowiedzą na Państwa pytania. Specjaliści Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania będą do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania konsultacji.

Rozległy zakres działań Instytutu daje możliwość kompleksowej realizacji przedsięwzięć dotyczących opracowania nowoczesnych materiałów do specjalnych zastosowań przemysłowych, obejmujących sposoby ich kształtowania metodami obróbki skrawaniem i niekonwencjonalnymi, pomiary w zakresie długości i kąta, w tym pomiary topografii powierzchni, opracowanie urządzeń oraz technologii do realizacji  procesów wytwarzania.

Program Konsultacji:

 • 10.00-11.00 - Prezentacja potencjału komercjalizacyjnego Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania w Krakowie
 • 11.00-15.30 - Konsultacje indywidualne

Istnieje możliwość umówienia spotkania. Wystarczy na adres email konferencja@ios.krakow.pl należy przesłać temat oraz dogodne terminy/godziny.

Poniżej  link do Zaproszenia (należy je pobrać, wydrukować i okazać w Punkcie Obsługi Zwiedzających), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi EUROTOOL po uprzedniej rejestracji on-line lub podczas Targów w Punkcie Rejestracji Gości. 

Pobierz Bezpłatne Zaproszenie

Zarejestruj się on-line i odwiedź Targi Eurotool bezpłatnie


Więcej na stronie: www.ios.krakow.pl/3-seminarium-iztw-konsultacje-targi-eurotool-krakow-29.pl


Źródło: Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania 

Dodano 22.11.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy