Szukaj w działach:

Gazela Biznesu 2017 dla igus Polska

Gazela Biznesu 2017 dla igus Polska
 

Firma igus Polska po raz czwarty z rzędu znalazła się na liście Gazel Biznesu, odnotowując wzrost przychodów w 2017 roku o 142,31%.

Puls Biznesu wyróżnił spółkę igus Polska tytułem „Gazeli Biznesu 2017”. Polski oddział światowego lidera w produkcji systemów prowadzenia przewodów i polimerowych łożysk ślizgowych po raz pierwszy został wyróżniony tą nagrodą w 2014 roku.

– "Znalezienie się w tym prestiżowym rankingu to dla nas ogromna nobilitacja. Szczególnie cieszy fakt, że nie jest to wydarzenie jednorazowe" – mówią Daniel Marzec i Radomir Ochocki, Dyrektorzy Zarządzający, którzy z początkiem 2018 r. przejęli stery spółki.

Kolejna, czwarta już Gazela Biznesu dla igus Polska jest potwierdzeniem dynamicznego wzrostu firmy. O jej miejscu na liście rankingowej decydował wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech badanych lat (od 2014 do 2016 r.). W przypadku igus Polska jest to 142,31%.

Dwukrotne zwiększenie zatrudnienia i realizowana właśnie rozbudowa hali produkcyjnej, magazynowej oraz biurowej to zmiany, które 
z pewnością zaowocują dalszym, równie dynamicznym rozwojem sprzedaży w roku 2018.

Polski oddział igus w ciągu ostatnich 9 lat wyewoluował z niewielkiej firmy handlowej zatrudniającej kilka osób, do ponad 100-osobowej spółki handlowo-produkcyjno-technologicznej. 


Źródło: igus Polska

Dodano 08.01.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy