Szukaj w działach:

Unikalny system separatorów igus

Unikalny system separatorów od igus
 Fot.: igus

Firma igus wprowadziła do oferty unikalny system separatorów który rewolucjonizuje proces przygotowania wiązek przewodów w e-prowadnikach. Dzięki e-prowadnikom można zaoszczędzić nawet 80 procent czasu, ponieważ można przygotować szybciej, niż jakikolwiek inny prowadnik kablowy na świecie.

Szybkie przygotowanie wiązki kabli oszczędza czas i pieniądze. Te korzyść, można uzyskać gdy prowadnik jest zoptymalizowany po tym właśnie kątem. Prowadnik E4.1L firmy igus, specjalizującej się w tworzywach motion plastics przeznaczonych do ruchu, jest najlżejszym e-prowadnikiem na rynku. Na nadchodzących targach Hannover Messe 2017, firma igus zaprezentuje nowy typ systemu separatorów, indywidualny rozdział wewnętrznej przestrzeni e-prowadnika, który jest jeszcze łatwiejszy dla klienta. 

Łatwość otwierania i wypełniania 

Łatwość oraz szybkość otwierania i wypełniania ze wszystkich stron według potrzeby sprawia, że prowadnik E4.1L jest niezwykle elastyczny podczas przygotowywania wiązki. Osiągnięto to dzięki zastosowaniu unikalnych zasad konstrukcji e-prowadnika. - "Łatwa dostępność do całego wnętrza z obu stron, innowacyjny system separacji z nowymi separatorami i jeden z najszybszych mechanizmów - to cechy sprawiające, że e-prowadnik E4.1L może być bardzo szybko wypełniony" - mówi Michael Blass wiceprezes firmy igus odpowiedzialny za e-prowadniki w firmie igus. Zaleta: dzięki temu e-prowadnikowi klienci mogą skrócić czas montażu nawet o 80 procent.

Kombinacja separatorów i otwieranych poprzeczek dla szybszego wypełniania

Teraz, odpowiednio do potrzeby, można bardzo łatwo umieścić półki do separacji na kilku poziomach. Dodatkowo, mechanizm otwierający poprzeczki wzdłuż wewnętrznego i zewnętrznego promienia gwarantuje szybkie układanie przewodów i węży. Zabezpieczone przed wypadaniem poprzeczki, które można otwierać za pomocą wkrętaka, mogą być uchylane do pozycji otwartej o 115 stopni i zatrzaskiwane w swoim położeniu końcowym. W razie potrzeby, poprzeczki można całkowicie wyjąć, ponownie zamontować i zamknąć poprzez dociśnięcie. Zaokrąglone krawędzie poprzeczek i separatorów prowadnika zapewniają także długą żywotność węży i przewodów. Dodatkowo, wycięcia i skala do pozycjonowania umożliwiają optymalną separację e-prowadnika.

Wszystko od jednego dostawcy

Igus oferuje uzbrojone systemy z jednego źródła, bez względu na to, czy są one skomplikowane, czy proste, od planowania i projektowania systemów e-prowadników po indywidualne uzbrajanie i montaż gotowych systemów prowadników u klienta. Readychain firmy igus jest idealnym połączeniem e-prowadnika i współpracujących przewodów do zastosowań związanych z ruchem - i wszystko to z jednego źródła, którego usługi obejmują fazy od planowania i projektowania systemów e-prowadników po indywidualne uzbrajanie przewodami i montaż u klienta. Wszystkie elementy ruchome zostały opracowane, przetestowane i zoptymalizowane do współpracy we własnym laboratorium testowym firmy igus. W systemie readychain klienci otrzymują kompletny, niezawodny i wstępnie uzbrojony system bezpośrednio od producenta, łącznie z gwarancją. Dzięki temu, można ograniczyć liczbę dostawców i zamówień nawet o 75 procent i uniknąć kosztów magazynowania i przetwarzania.

Na swoim stanowisku w hali numer 17, na targach Hannover Messe 2017 w Hanowerze firma igus zaprezentuje nowy, innowacyjny system separatorów dla E4.1L. 


Polecamy:

igus Sp z o.o. na portalu Staleo.pl 


Źródło: igus

Dodano 20.04.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy