Szukaj w działach:

Spawanie laserowe części samochodów ciężarowych

Spawanie laserowe w szczególności tak ważnych elementów jak części samochodów ciężarowych.

Takie pojazdy które nie mogą zawieść nikogo podczas transportu ważnych produktów np. po środku pustyni, czy w dalekiej wschodniej Rosji. Te często niedocenianie maszyny, przede wszystkim muszą być niezawodne. Żeby takie były, dostawcy części mają olbrzymie wyzwanie.

Firma TRU-Flex, która produkuje części do największych marek produkujących samochody ciężarowe. Małe mikroskopijne niedopatrzenie w spawaniu rury cienkościennej może spowodować zatrzymanie samochodu w trasie, nie ma problemu dużego jeśli produktem na naczepie jest to piasek, ale problem pojawia się, jak jest to żywność, na którą czekają klienci w najdalej posuniętej na wschód Rosji wiosce lub Ameryce północnej.

- "Takei wyzwanie, zostało postawione przed nami. Spawamy rury cienkościenne, o grubości blachy już od 0,2 mm (grubość włosów?) na długości 2000 mm (uwierzcie jest to wyzwanie). Musimy pospawać to w określonym cyklu pracy maszyny (szybko!) oraz bardzo dokładnie (pełny przetop), ponieważ ta długa rura jest później kalibrowana, hydro-formowana w mieszek układu wydechowego (to ta harmonijkowa rura w układzie), która jest narażona na wiele drgań przenoszonych z silnika na układ wydechowy, narażona na czynniki zewnętrzne. W filmie nasz klient opowiada dlaczego warto zainwestować w laser? Co jemu dokładnie dała taka inwestycja? Jak pomóc możemy jako firma? Jak szybko może się przezbroić? I wiele więcej. Zachęcamy do oglądania. Gdybyście mieli jakieś pytania, jesteśmy z całym zespołem #Ventor do Waszej dyspozycji."


Źródło: Ventor


Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy