Szukaj w działach:

Ventor Maszyny do obróbki plastycznej blach

Frydrychów 7.
48-370 Paczków
woj. Opolskie
Polska
tel. +48 77 433 94 45
e-mail: info@ventor.pl
http://www.ventor.pl

Języki

Polski, Angielski

Opis

Nowe technologie w przemyśle to nasz świat z którym jesteśmy związaniu od ponad 16-stu lat.
Wspomagamy naszych klientów oferując najnowocześniejsze rozwiązania techniczne dla produkcji seryjnej dostępne na rynku. Nasz personel szkoli się kilkanaście razy w roku u naszych partnerów i w ten sposób jesteśmy w stanie obsługiwać naszych klientów kompleksowo, począwszy od doradztwa po wdrożenie automatyzacji procesu produkcji a kończąc na serwisie naszych instalacji również w okresie pogwarancyjnym.
Jesteśmy przedstawicielem firm takich jak WEIL Technology z Niemiec z ofertą systemów do zwijania cięcia i spawania laserowego rur, DIMECO z Francji to oferta ponad 2500 tyś rozwiązań linii podająch z kręgu, cięcie laserem z kręgu, odwijaki, prostowarki, podaniki do prasy. Gigant Industries to prasa hydrauliczna ora Seyi Europe i najwyższe osiągnięcie w głębokim tłoczeniu, prasa serwo z napędem bezpośrednim

Oferta

Posiadamy ponad 16-sto letnie doświadczenie w serwisowaniu i sprzedaży linii produkcyjnych.
Dostarczamy konsulting oraz produkt najwyższej jakośći.
Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie optymalizacji i unifikacji procesów produkcyjnych.Posiadamy wykwalifikowany zespół z zakresie obsługi, instalacji i wdrażania linii podających Dimeco, oraz pras mechanicznych oraz pras serwo Seyi.
Koncentrujemy się wyłącznie na spełnieniu oczekiwań klienta oferując najwyższy poziom usług dostępny na rynku.Zapraszamy do współpracy.

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy