Szukaj w działach:

Nowe technologie w obróbce blachy

Nowe technologie w obróbce blachy


Firma VENTOR wspólnie ze swoimi partnerami: DIMECO, HAVEN, GIGANT, SEYI, COPREN Engineering serdecznie zapraszają na pierwszą edycję specjalistycznych seminariów branżowych, pt. NOWE TECHNOLOGIE W OBRÓBCE BLACHY.

NOWE TECHNOLOGIE W OBRÓBCE BLACHY

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy VENTOR oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać
w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy VENTOR i jej partnerów tj.:

DIMECO

Trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

HAVEN

Przez ponad 50 lat Haven Manufacturing Corporation zdobyła solidną reputację jako lider w branży obróbki rur. W portfolio rozwiązań między innymi cięcie podwójnym ostrzem, oblicowanie końców rur, gratowanie, fazowanie rur, pomiar i kontrola, pakowanie.

COPREN ENGINEERING

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

GIGANT

Jak odpowiednio dobrać prasę hydrauliczną, na co zwracać podczas planowania takiej inwestycji, a także o nowościach w technologii tłoczenia hydraulicznego.

SEYI

O zaletach zastosowania pras mechanicznych serwo z napędem bezpośrednim, różnicach w doborze, a co najważniejsze o szerokich możliwościach jakie daje implementacja rozwiązań serwo w procesach tłoczenia.

Seminarium „Nowe Technologie w Obróbce Blachy” to jeden dzień pełny merytoryki i praktyki. Nasze spotkania to otwarta, koleżeńska atmosfera, prelekcje naszych partnerów prowadzone są, tak, aby umożliwić otwartą dyskusję i rozmowę z Państwem. Wspólnie identyfikujemy możliwości podniesienia jakości, produktywności przy jednoczesnym obniżaniu i kontrolowaniu kosztów produkcji.

Prelekcje prowadzone są w języku angielskim (częściowo w języku polskim).

Eksperci firmy VENTOR oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.

W związku połącznia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch).

Spotkania odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

 • SZCZECIN – Hotel Silver - 21.01.2020
 • POZNAŃ (Luboń) – Hotel Poznański – 22.01.2020

Zgłoszenia na spotkanie realizowane są poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej firmy VENTOR – ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA (https://ventor.pl/seminarium-2020/).

Aby umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum ilość miejsc została ograniczona. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt w sprawie sympozjum:

Grzegorz Sirko

+48 735 980 759

info@ventor.plŹródło: Ventor


Dodano 08.01.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy