Szukaj w działach:

Ploter stołowy Weni WB03II - jedno urządzenie – wiele możliwości

Ploter stołowy Weni WB03II - jedno urządzenie – wiele możliwości


Weni Solution proponuje rozwiązania do cięcia materiałów arkuszowych oraz z roli (sztywnych i elastycznych). Ploter stołowy, bigująco – tnący Weni WB03II to zaawansowane i niezawodne urządzenie do cięcia, bigowania, nacinania oraz frezowania.


Ploter stołowy, bigująco – tnący Weni WB03II dzięki modułowej głowicy i wykorzystaniu dwóch narzędzi w jednym cyklu pracy, cały proces produkcji przebiega sprawnie i szybko. Zastosowany system pozycjonowania za pomocą lasera oraz kamery CCD pozwala na wykonywanie cięcia po obrysie/konturze z zachowaniem wysokiej precyzji bez względu na prowadzenie czy ułożenie materiału na obszarze roboczym stołu.

W urządzeniu wykorzystano wydajny 6 sekcyjny stół z systemem próżniowym oraz pełnym sterowaniem za pomocą dotykowego wyświetlacza LCD. Dzięki temu nawet najmniejsze obrabiane elementy będą utrzymane we właściwej pozycji podczas obróbki.

Ploter stołowy Weni WB03II

 

Funkcja automatycznego załadunku oraz rozładunku dla materiałów arkuszowych pozwala na osiągnięcie niespotykanej dotąd wydajności, co czyni z plotera WB03II w pełni przemysłowe urządzenie produkcyjne. Przygotowanie narzędzi do pracy nigdy nie było tak szybkie i proste jak teraz. Automatyczne rozpoznawanie długości narzędzi, połączone z cyfrową i mechaniczną regulacją głębokości cięcia, zapewniają precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów takich jak: papier, tkaniny, folie, skóry, tworzywa sztuczne, PVC, akryl, pleksi, banery i plandeki, guma, drewno, karton, tektura, sklejka i inne.

Plotery z serii WB dedykowane są branżom: tekstylnej, odzieżowej, meblarskiej, tapicerskiej oraz reklamowej i dostępne w pięciu rozmiarach stołów roboczych: WB03II 1113 (1100x1300mm), WB03II 1816 (1800x1600mm), WB03II 2513 (2500x1300mm), WB03II 2516 (2500x1600mm), WB03II 2030 (2000x3000 mm). 

Ploter stołowy Weni WB03II specyfikacja


Produkty marki Weni są produkowane pod ścisłym nadzorem działu kontroli jakości oraz standardem ISO 9001, co daje gwarancję, że każdy jej produkt został dopracowany i gotowy do pracy. Seria WB drugiej generacji to sprawdzone rozwiązanie, oparte na 25-cio letnim doświadczeniu w budowaniu ploterów tnących.

Wszystkie plotery WENI WB03 II posiadają: system wykrywania markerów/znaczników do cięcia po wykrytym obrysie, wysoką precyzję dzięki serwo-napędowi, dwa uchwyty na narzędzia, panel dotykowy MMI do sterowania urządzeniem, system bezpieczeństwa, urządzenie uderzeniowe typu Crash oraz przednie i tylne czujniki podczerwieni, wskaźniki laserowe (2 szt. do ręcznego pozycjonowania), pompę próżniową oraz kompresor, komplet narzędzi. Ploter pozwala na obróbkę większości materiałów poprzez zastosowanie narzędzi wymiennych/noży, takich jak: oscylacyjny 25 mm, uniwersalny, nacinający, typu V-cut, bigujący i talerzowy.

Dodatkowymi, opcjonalnymi narzędziami są: nóż oscylacyjny do 50 mm, wrzeciono wysoko obrotowe oraz nóż elektryczny talerzowy.

Prezentacja: wrażenia Klienta 26 października bieżącego roku, w showroomie Weni Solution w Nysie, odbyła się prezentacja urządzenia Weni WB03II. Poniżej opinia Klienta po prezentacji:

- „Dużym plusem jest zamontowanie dwóch narzędzi jednocześnie. Ploter jest solidny i wykonany z trwałych materiałów. Uważam, że urządzenie Weni Solution sprawdzi się przy wielkonakładowej produkcji. W mojej opinii, użytkowanie plotera stołowego WB03II może pozwolić na efektywniejszą pracę z ograniczeniem ilości pracowników.” - Mirosław Babicz z firmy Mark Mebel. 


Źródło/Autor: Weni Solution

Dodano 28.02.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy