Szukaj w działach:

Forum Inteligentnego Rozwoju zbliża się wielkimi krokami

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU

 

Tegoroczne edycje Forum Inteligentnego Rozwoju zbliżają się wielkimi krokami. Pierwsze spotkanie już w czerwcu, a kolejne, jubileuszowe w listopadzie. Tradycyjnie FIR skupi w jednym miejscu prawdziwych Liderów Inteligentnego Rozwoju. Nie zabraknie także licznych nowości i niespodzianek.


Rok 2024 jest dla Organizatora szczególny. Stawiając na ciągły rozwój postanowił zorganizować aż dwie edycje kongresu - wszystko po to, by nowatorskie pomysły i pionierskie rozwiązania mogły ponownie ujrzeć światło dzienne, a co za tym idzie, z sukcesem trafić na rynek i ułatwić nam codzienne życie.

Prestiż i medialny charakter wydarzenia

9. edycja Forum Inteligentnego Rozwoju odbędzie się już 20 czerwca. Wydarzenie odbędzie się w Gdańsku, a dokładnie w Olivia Star, w formule uroczystego bankietu, w trakcie którego nagrodzeni zostaną prawdziwi Liderzy Inteligentnego Rozwoju. 

W czasie Forum uczestnicy będą rozmawiać o tym, co istotne tu i teraz oraz o tym, co będzie czekało nas w niedalekiej przyszłości.

Organizatorzy stawiają także na medialny charakter wydarzenia. Uroczystą galę będzie moderował Maciej Kurzajewski, a transmisję kongresu online zapewnią największe media branżowe w Polsce – wśród nich Forbes.pl.

FIR to także idealne miejsce do wzajemnego sieciowania, które może być przepustką do nawiązania długofalowych współprac biznesowych. 

Świętuj jubileusz z Forum Inteligentnego Rozwoju

W dniach 21-22 listopada odbędzie się jubileuszowe Forum Inteligentnego Rozwoju. Gospodarzem dwudniowej, 10. Edycji kongresu będzie Uniejów. Wydarzenie poświęcone będzie oczywiście temu, co nowatorskie i innowacyjne. Wszystko to dzięki trzem specjalnym scenom, na których odbędą się wyjątkowe debaty z udziałem speakerów - innowatorów. Nagrodzeni zostaną także Ci, którzy dzięki swojej innowacyjnej działalności zasługują na rozgłos – zadba o niego bez wątpienia wyjątkowy prowadzący – Marcin Prokop.

Organizatorzy ponownie postawią na szerokie sieciowanie – uczestnicy będą mogli opowiedzieć o swoich nowatorskich rozwiązaniach i pomysłach.

Dołącz do obu edycji wydarzenia. Chęć swojego uczestnictwa możesz zgłosić za pośrednictwem strony internetowej www.irforum.pl – liczba miejsc ograniczona!

 

Źródło: Centrum Inteligentnego Rozwoju

 

POWIĄZANE
SyMas i Maintenance czyli Utrzymanie Ruchu i materiały sypkie Ponad 200 Wystawców z całej Europy, 100 nowości produktowych, 25 godzin fachowych ...
Znamy laureatów StandOUT. ITM Polska 2016 Zostali wyłonieni laureaci XXXI edycji StandOUT ITM Polska 2016. Na 64 wyróżniając...
Wyzwania dla polskiego przemysłu Film jest próbą odpowiedzi na pytanie, przed jakimi wyzwaniami stoi polski przemysł...
Relacja z XI edycji Green Industry Summit 6 października w hotelu Arche Hotel Krakowska w Warszawie odbyła się konferencja „G...
Inteligentny przemysł na SYMAS® i MAINTENANCE 2023 Przemysł ewoluuje. Jeszcze dobrze nie zaprzyjaźniliśmy się z czwartą rewolucją, a już m&o...
NCBR i Orlen w projekcie NEON dla Przemysłu 4.0 Rozwój cyfryzacji i automatyzacji monitoringu czynników korozyjnych na inst...
Partnerzy