Szukaj w działach:

Klaster Obróbki Metali na Subcontracting 2019

 

KOM na subcontracting 2018
 

Klaster Obróbki Metali ponownie został partnerem merytorycznym Targów Kooperacji Przemysłowej Subcontracting, które odbędą się w dniach 4-7 czerwca 2019 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Na wspólnym stoisku zaprezentuje się aż kilkanaście podmiotów, poszukujących kontrahentów oraz partnerów biznesowych, zainteresowanych nawiązaniem współpracy z kolejnymi polskimi i zagranicznymi firmami. Subcontracting to jedne z największych targów przemysłowo-kooperacyjne w Polsce, wchodzące w skład bloku targów ITM Polska. Ich formuła nastawiona jest na prezentację najlepszych rozwiązań dla sektora przemysłowego, a ekspozycja skupiające się szczególnie na wysokiej jakości maszynach, narzędziach i urządzeniach dla branży metalowej, logistycznej oraz druku i skanu 3D. Atutem czerwcowego wydarzenia jest też oferta podwykonawców z branży wytwórczej.

- „Będziemy uczestniczyć w targach Subcontracting, aby pochwalić się naszymi produktami, przedstawić katalog usług kooperacyjnych, nawiązać nowe relacje handlowe, wzmocnić więzi z firmami z klastra” - mówi Janusz Poulakowski, dyrektor biura Klastra Obróbki Metali, odpowiedzialny za internacjonalizację. - „Korzyści z uczestnictwa w tym wydarzeniu to przede wszystkim obecność w gronie najlepszych przedsiębiorstw w Europie i na świecie, obserwacja i podążanie za obecnymi trendami. Występowanie w grupie daje nam przede wszystkim siłę przetargową i lepszą rozpoznawalność rynkową. Co roku zawieramy tu szereg wstępnych umów o współpracy z partnerami z kraju i zagranicy.”

Tradycyjnie targom towarzyszyć będą dwudniowe międzynarodowe spotkania kooperacyjne Subcontracting ITM Meetings. To efektywna metoda kojarzenia zamawiających z oferentami usług. W 2018 odbyło się 287 spotkań matchmakingowych pomiędzy 100 uczestnikami z 12 krajów (Belgia, Czechy, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Polska, Słowacja, Szwecja, Ukraina, Wielka Brytania i Włochy).

Klaster Obróbki Metali mocno zaznacza swoją obecność w czasie zbliżającej się edycji Subcontracting. Poza efektowną ekspozycją w pawilonie 7 jest organizatorem warsztatów wzmocnienia kompetencji menadżerskich. Organizuje wystąpienia poruszające tematykę: skutecznego przygotowania się i praktycznego wdrażania rozwiązań Przemysłu 4.0 oraz siły kooperacji („Skąd wziąć 10 mln na promocję międzynarodową?”), a także kluczowych kompetencji w osiąganiu sukcesu w szybko zmieniającym się środowisku przemysłowym („Jak w przemyśle rozwijać kompetencje przyszłości?”).

W tym roku Klaster jest także współorganizatorem wykładu generała Romana Polko pt. „RozGROMić konkurencję. Sprawdzone strategie dowodzenia, motywowania i zwyciężania”, podczas którego były dowódca GROMu podzieli się swoją wiedzą z zakresu zarządzania, motywowania i budowania przewagi konkurencyjnej. W czasie prelekcji zaplanowanej na 4 czerwca br. w Alei Lipowej w godz. 13:00-14:30 generał Roman Polko na podstawie własnych wieloletnich doświadczeń pokaże, jak być skutecznym przywódcą w ekstremalnych i kryzysowych sytuacjach. Przełamie wojskowe stereotypy o wyższości użycia siły nad innymi metodami perswazji ucząc, jak pozytywnie motywować nawet najbardziej zniechęconych podwładnych. Zaprezentuje jak budować zespół i kierować tworzącymi go ludźmi, w jaki sposób wytyczać cele i podejmować strategiczne decyzje. Perspektywa, z jakiej prezentuje swoje doświadczenia w odnoszeniu sukcesu, pozwoli odbiorcom spojrzeć świeżym okiem na organizację, w której funkcjonują i skutecznie poprowadzić ją do zwycięstwa. Więcej o wydarzeniu na stronie: https://link.do/1AiPZ

PROGRAM TARGÓW SUBCONTRACTING 2019

Więcej o Targach Subcontracting 2019 na Staleo.plŹródło: Klaster Obróbki Metali, Grupa MTP, Staleo.pl

Dodano 30.05.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy