Szukaj w działach:

Integracja branży na LUMENexpo 2018

LUMENexpo 2018 – spotkanie branży oświetleniowej
Fot.: Expo Silesia

Integracja branży, możliwość wymiany informacji na temat trendów oświetleniowych i elektrotechnicznych, a także nowości produktowe oraz innowacyjne rozwiązania techniczne. To wszystko i jeszcze więcej podczas premierowych Targów Techniki Świetlnej LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej.

Wydarzenia są nowym projektem, który zorganizowany zostanie w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu, w dniach 4-5 grudnia 2018 roku. Podczas targów nie zabraknie ciekawych konferencji, których organizatorami będą cenione instytucje w branży:

 • Konferencja pt.: „Jakość i bezpieczeństwo dla wyrobów elektrotechnicznych i sprzętu oświetleniowego”, organizatorzy: Zakłady Badań i Atestacji „ZETOM” im. Prof. F. Stauba w Katowicach Sp. z o.o., Expo Silesia Sp. z o.o.
 • Konferencja pt.: „Jakość oświetlenia”, organizatorzy: Zarząd Główny SEP, Biuro Badawcze ds. Jakości SEP, Expo Silesia Sp. z o.o.

Oferta firm targów LUMENexpo obejmować będzie przede wszystkim oświetlenie przemysłowe i uliczne, jak również wszelkiego rodzaju lampy i związane z nimi akcesoria. Wystawcy zaprezentują także produkty z zakresu technologii LED czy źródeł światła. Spotkanie skierowane będzie również do przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, zajmujących się eksploatacją urządzeń oświetlenia drogowego, ale także iluminacją różnego rodzaju obiektów. 

W czasie Salonu Elektrotechniki Przemysłowej odbędzie się prezentacja sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży elektrotechnicznej i budownictwie. Uczestnikami salonu będą m.in. firmy posiadające w ofercie sprzęt elektryczny, kable i przewody, systemy zasilające i sterujące, pomiary elektryczne, firmy zajmujące się instalacją przewodów elektrycznych oraz wiele innych.

Targi LUMENexpo oraz Salon Elektrotechnik Przemysłowej będą wydarzeniem o charakterze biznesowym, skierowanym do profesjonalistów. Do odwiedzenia zostanie zaproszona:

 • Kadra zarządzająca zakładami przemysłowymi, halami, magazynami, centrami logistycznymi, 
 • Służby utrzymania ruchu w zakładach przemysłowych, 
 • Przedstawiciele władz samorządowych i zakładów energetycznych, 
 • Inżynierowie elektrycy, inżynierowi budownictwa, 
 • Inspektorzy nadzoru, instalatorzy, inwestorzy i architekci. 

Aglomeracja Śląska to niewątpliwie największy rynek przemysłowy w Polsce. Zlokalizowanie Targów w jego centrum to niewątpliwy atut. Liderzy rynku przemysłowego posiadają na tym terenie swoje kluczowe zakłady produkcyjne. Zaletą organizacji targów w Aglomeracji Śląskiej jest także fakt jej dynamicznego rozwoju. Powstające nowe drogi, osiedla mieszkaniowe, modernizacja miast – to wszystko potrzebuje oświetlenia. Duża ilość inwestorów w woj. śląskim oraz ogromny potencjał rozwojowy regionu na pewno przyczynią się do owocnych spotkań biznesowych w trakcie debiutujących targów LUMENexpo oraz Salonu Elektrotechniki Przemysłowej w Sosnowcu. 

Współpraca z licznymi mediami branżowymi i uznanymi w środowisku oświetleniowym oraz elektrotechnicznym instytucjami na pewno będzie miała znaczący wpływ na rozwój wydarzenia i przyczyni się do jego sukcesu.


Więcej o LUMENexpo na Staleo.pl


Źródło: Expo Silesia

Dodano 10.08.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy