Szukaj w działach:

Targi technologii klejenia po raz drugi

 

expo silesia expobonding 2018
 

Podczas minionej II edycji Targów ExpoBONDING firmy z zakresu klejenia przemysłowego miały okazję w jednym miejscu i na dedykowanej tylko dla nich imprezie zaprezentować własne oferty i rozwiązania.

Nadrzędnym celem organizowanego w dniach 21-22 listopada br. w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu wydarzenia było stworzenie miejsca cyklicznych spotkań, prezentacji i dyskusji producentów oraz dystrybutorów materiałów i urządzeń z zakresu klejenia z ich potencjalnymi odbiorcami - przedstawicielami wybranych gałęzi przemysłu. Ciekawym uzupełnieniem ExpoBONDING były odbywające się równolegle Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA, które dały możliwość prezentacji nie tylko technologii wytwarzania, pakowania, etykietowania, drukowania, ale także możliwość prezentacji innowacyjnych rozwiązań w branży opakowań oraz recyklingu. Jednocześnie dzięki zaangażowaniu Instytutu Spawalnictwa odbyło się II Międzynarodowe Seminarium pt.: „Klejenie w aplikacjach przemysłowych”, skierowane do osób zatrudnionych w przemyśle, które przygotowują się lub stosują technologię klejenia, dostawców i producentów klejów, techników, specjalistów i inżynierów klejenia oraz osób pełniących funkcje nadzoru.

Targom towarzyszył także konkurs o Medal Expo Silesia, do którego wystawcy mogli zgłaszać prezentowane na stoiskach produkty oraz usługi. Komisja Konkursowa Złotym Medalem uhonorowała za uszlachetnianie płyt meblowych (i nie tylko) metodą HotCoating firmę KLEBCHEMIE M.G. Becker GmbH & Co. KG. W Konkursie zostały przyznane również 2 równorzędne wyróżnienia za Auto-Weld - spawanie na zimno dla firmy CX 80 Polska sp.j. oraz za LOCTITE 4902 - wysoce elastyczny klej cyjanoakryalnowy, dla firmy Henkel Polska Sp. z o.o. Nagrodzono także sposób prezentacji na targach, wyróżnione zostały firmy: AMB Technic, ASTAT oraz CX 80 Polska. 

Podczas Targów Technologii Klejenia organizowana była również Konferencja „Druk 3D w branży automotive”. W ramach spotkania profesjonaliści reprezentujący sektor motoryzacyjny mogli zapoznać się z zaletami zastosowania skanowania, prototypowania i druku 3D w codziennych pracach produkcyjnych. Podczas Konferencji o swoich doświadczeniach i rozwiązaniach opowiedzieli liderzy branży druku 3D, a nadzór nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia zapewnił Centrum Druku 3D. 

Kolejną edycja Targów Technologii Klejenie ExpoBONDING odbędzie się już za rok w dniach 20-21 listopada.

Więcej o Targach na stronie: www.exposilesia.pl


Źródło: Expo Silesia

Dodano 04.12.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy