Szukaj w działach:

Wszystko o ExpoWELDING 2018

 

Targi spawalnicze ExpoWELDING
 

Targi spawalnicze ExpoWELDING, zlokalizowane w najbardziej uprzemysłowionym regionie Polski, stanowią prezentację innowacyjnych technologii i nowoczesnych urządzeń do spawania, cięcia, przygotowania i zabezpieczenia powierzchni.

Wydarzenie odbędzie się w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w dniach 16-18 października br. Organizator podaje, że w ramach zbliżającej się edycji zaprezentuje się ponad 180 wystawców z 18 krajów, przedstawiających ofertę ponad 260 światowych marek.

LISTA WYSTAWCÓW

Konferencje, seminaria i nowe wydarzenia

Stałym elementem targów ExpoWELDING są wydarzenia towarzyszące, które przyjmując formę konferencji, seminariów, wykładów oraz pokazów. Tego roku przy współudziale licznych partnerów organizatorzy przygotowali wiele tematycznych wydarzeń, które z pewnością znajdą niemałe grono, chłonnych wiedzy entuzjastów nowych metod stosowanych w branży spawalniczej

PROGRAM TARGÓW

Równolegle z targami odbędzie się 60. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Instytut Spawalnictwa. Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie „Spawalnictwo w dobie przemysłu 4.0”. Tegoroczna edycja Konferencji jest objęta patronatem Polskiej Akademii Nauk. W trzydniowym spotkaniu weźmie udział około 300 specjalistów, naukowców oraz praktyków w dziedzinie spawalnictwa i technologii pokrewnych.

W ramach zbliżającej się wystawy odbędzie się premiera wydarzenia „Projekt Spawanie 4.0”. Ma on na celu prezentację pionierskich i innowacyjnych technologii i produktów z zakresu branży spawalniczej, stworzonych z myślą o koncepcji fabryki przyszłości oraz szeroko rozumianego Przemysłu 4.0. Na specjalnie utworzonej strefie pokazowej zaproszone instytucje i firmy branżowe pokażą własne rozwiązania oraz wdrożenia wpisujące się w ideę czwartej rewolucji przemysłowej w procesach produkcyjnych ze szczególnym uwzględnieniem branży spawalniczej. Partnerami wydarzenia są firm: ABB, KEMPER, KEMPPI, a także Lincoln Electric.
„Projektu Spawanie 4.0” nie jest jedyną tegoroczną nowością Targów ExpoWELDING, swój debiut będzie miał także Salon Bezpiecznego Spawania i Ochrony Przeciwpożarowej SafeWELDING Expo, który stworzony został z myślą o specjalistach branży BHP i systemach zapobiegania pożarom. Salon będzie miejscem prezentacji oferty producentów i dystrybutorów sprzętu z obszaru bezpieczeństwa oraz higieny pracy w zakładach przemysłowych, akcesoriów ułatwiających pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych, jak również urządzeń, technologii i systemów pożarniczych oraz ochrony przeciwpożarowej, aparatury kontrolno-pomiarowej i systemów alarmowych, sprzętu i urządzeń ratowniczych. Wystawie towarzyszyć będzie Seminarium dotyczące m.in. praktycznych rozwiązań z zakresu ochrony pracy spawacza, zachowania pracowników podczas wypadków, czy oceny ryzyka w czasie prowadzenia prac spawalniczych.

Co nowego w branży spawalniczej?

Targi ExpoWELDING są doskonałą okazją dla firm z sektora do przedstawienia swojej oferty oraz innowacyjnych produktów, czy usług. Podczas wystawy nowości zaprezentują m.in. firmy: Valk Welding B.V., Kemppi Sp. z o.o., UltraPras, AJAN POLSKA, FREDEN Zakład Narzędzi i Wdrażania Technologii Alfred Nitschke, Bernd Siegmund GmbH, Horus Innowacyjne Materiały Przemysłowe Sp. z o.o. oraz wiele innych.

LISTA NOWOŚCI 

Tradycyjnie portal Staleo.pl jako patron medialny ma dla Państwa Zaproszenie (należy okazać je w punkcie rejestracji). Zaproszenie upoważnia do zakupu ulgowego biletu wstępu na Targi po wcześniejszej rejestracji on-line, której można dokonać do dnia 15 października 2018 r. do godziny 20:00. 


-->POBIERZ ZAPROSZENIE


-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


INFORMACJE DLA ZWIEDZAJĄCYCH

PLAN EKSPOZYCJIWięcej o ExpoWELDING na Staleo.pl

 

Źródło: Expo Silesia

Dodano 15.10.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy