Szukaj w działach:

Odbierz bezpłatne zaproszenie na TOOLEX 2018

Odbierz bezpłatne zaproszenie na TOOLEX 2018

W dniach 2-4 października br. w sosnowieckim Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX.

Na targach zaprezentują się producenci i dystrybutorzy obrabiarek, narzędzi, urządzeń do obróbki blach, aparatury kontrolno-pomiarowej, oprzyrządowania technologicznego, oprogramowania oraz firmy działające i świadczące usługi dla branży metalowej.

Podczas tegorocznego wydarzenia nie zabraknie szerokiego zakresu akcesoriów oraz oprogramowania komputerowego wspierającego obróbkę, prezentowanego w ramach Targów WIRTOTECHNOLOGIA, natomiast oleje, smary i płyny technologiczne, systemy do filtrowania i oczyszczania gazów i cieczy, a także rozwiązania związane z ochroną środowiska uzupełniają zakres branżowy targów OILexpo.

Portal Staleo.pl jako główny patron internetowy wydarzenia ma dla Państwa Zaproszenie (należy je pobrać i wydrukować), które upoważnia do bezpłatnego wstępu na Targi po uprzedniej rejestracji online. 

Pobierz i wydrukuj zaproszenie
-->POBIERZ ZAPROSZENIE

oraz  zarejestruj się online 
-->REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH


Więcej o TOOLEX 2018 na Staleo.pl


Źródło: Expo Silesia, Staleo.pl 

Dodano 04.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy