Szukaj w działach:

Preparat NOYEN PROTECT+ w walce z COVID-19

Preparat NOYEN PROTECT+ w walce z COVID-19


Lubelska firma NOYEN - producent maszyn i urządzeń przemysłowych głównie dla branży automotive oraz chemii przemysłowej znalazła się w gronie firm zaangażowanych w walkę z epidemią koronawirusa COVID-19, poprzez między innymi dostosowanie swojej linii produkcyjnej i uruchomieniu w ciągu kilku dni produkcji preparatu do dezynfekcji.

- „W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów oraz w odpowiedzi na liczne zapytania, jako firma mająca wieloletnie doświadczenie i wiedzę w tworzeniu preparatów chemicznych, zdecydowaliśmy o uruchomieniu linii produkcyjnej środka dezynfekującego NOYEN PROTECT+” - przekazał nam Zbigniew Kurant, prezes zarządu NOYEN.

Preparat NOYEN PROTECT+ wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Został wpisany do Wykazu Produktów Biobójczych prowadzony przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

Z uwagi na dotychczasową współpracę w pierwszej kolejności realizowane są zamówienia naszych Partnerów i Klientów.
Zapytania i zamówienia należy kierować na numery:
+48 81 440 09 26, +48 608 730 685 lub na adres:
chemia@noyen.com

*Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.


Źródło: NOYEN


Dodano 23.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy