Szukaj w działach:

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki, Rosyjski

Opis

Firma NOYEN oferuje kompleksowe rozwiązania wszędzie tam, gdzie efektywne i szybkie mycie odgrywa znaczącą rolę w procesie produkcji. Produkowane przez NOYEN maszyny i preparaty myjące doskonale spełniają oczekiwania klientów z branż takich jak motoryzacyjna, lotnicza, odlewnicza, grzewcza, elektrotechniczna, wydobywcza i innych. Jako lider mycia przemysłowego stale rozwijamy swoją ofertę i wprowadzamy kolejne innowacje do szerokiej gamy urządzeń i chemii, aby dla każdego klienta móc zaprojektować efektywną technologię mycia przemysłowego.

Oferta

Urządzenia myjące

Mycie w każdym wymiarze Dowolny rozmiar, dowolny kształt, dowolny materiał - umyjemy wszystko. Przekraczamy granice tego, co możliwe w myciu po to, by Twój biznes pracował w harmonii.

Automatyzacja procesów

Na pełnym automacie Automatyzacja oszczędza czas, ułatwia pracę i zwiększa wydajność. Pozwala Ci skupić się na rzeczach naprawdę ważnych i kreatywnych. Zobacz urządzenia idealnie współpracujące ze sobą.

Chemia przemysłowa

Korzystając z Chemii Noyen, będziesz nieustannie przecierał oczy… z niedowierzania. Futurystyczne, skuteczne i ekologiczne rozwiązania, które są w niej stosowane, pozwalają wyeliminować proces ręcznego usuwania zanieczyszczeń, a czas mycia skrócić nawet o połowę.

Przemysłowe mycie usługowe 

Nie zawsze masz zasoby i możliwości, a potrzebujesz coś umyć, przetestować lub zaskoczyły Cię wymagania nowego kontrahenta? Dajemy radę w takich sytuacjach. Twoje części mogą być umyte, dostarczone i spakowane na czas - bez konieczności tworzenia nowej, dedykowanej infrastruktury.

Profesjonalny audyt mycia 

Żywotność komponentów i podzespołów zwiększa się, kiedy ich elementy są wolne od zanieczyszczeń. Dlatego warto dbać o czystość, ale najpierw trzeba ją zbadać. Audyt pozwala Ci stwierdzić, na czym stoisz.

Laboratorium Mikroelementarnie.

Badania mikroelementarne pomogą Twojej firmie wprowadzić oraz zoptymalizować procesy mycia i uzyskać ponadprzeciętną jakość technicznej czystości.

Kategorie

Baza firm jest własnością portalu Staleo Kopiowanie bez zgody zabronione.

powrót
Partnerzy