Szukaj w działach:

Warsztaty Menadżera z Klastrem Obróbki Metali

 

KOM Warsztaty Menadżera 2019
 

W dniach 13-15 listopada 2019 r. Klaster Obróbki Metali wraz z firmami członkowskimi i partnerami strategicznymi po raz kolejny weźmie udział w Międzynarodowych Targach Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Indystry Week w Nadarzynie k. Warszawy.

Wspólne stoisko KOM, firm członkowskich oraz partnerów strategicznych będzie umiejscowione w hali F. Podczas ubiegłorocznej edycji Targów w czasie organizowanych przez Klaster Obróbki Metali Warsztatów Menadżera z wykładem wystąpił Tomasza Kammela. Tym razem zaproszonym przez KOM gościem będzie Marcin Prokop, a ponadto przedstawiciele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

- „Bardzo mnie cieszy, że tegoroczne Warsztaty Menadżera organizowane przez Klaster Obróbki Metali, w ramach Warsaw Industry Week, zostaną wsparte pracą ekspertów z najwyższej półki. W dyskusji o przyszłości klastrów w Polsce prezentacje przygotowało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, które będzie reprezentowała pani doktor Marta Mackiewicz. Dodatkowo planujemy prezentację dr. Mariusza Citkowskiego z Uniwersytetu w Białymstoku, który przygotowuje badania analityczne w zakresie klasteringu na zlecenie MPIT” - mówi Sebastian Rynkiewicz, prezes i koordynator Klastra Obróbki Metali. - „Na pewno niezapomnianym przeżyciem będzie prezentacja Marcina Prokopa, który w fascynujący sposób opowie o zmianach, z którymi trzeba się zmierzyć wobec rozwoju technologii. Serdecznie zapraszamy na wszystkie wydarzenia.”

Poniżej szczegółowy plan Warsztatów Menadżera:

13 listopada, środa, 13:00
„Jak sprzedawać do Azji? Okiem praktyka”
Prelegenci: Senaka Rajapakse (Ambassador at Large United Nations Human Right Council; Sri Lanka) oraz Hubert Drabik (Asean/Arf Business Council Poland)
Miejsce: hala E, sala 3.

14 listopada, czwartek, 11:00
„Nowy budżet Unii Europejskiej. Wyzwania przed polityką klastrową i rozwojem przemysłu”
Prelegenci: dr Marta Mackiewicz (Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii), Mariusz Citkowski (ekspert ds. klasteringu, Uniwersytet w Białymstoku), Sebastian Rynkiewicz (Koordynator Klastra Obróbki Metali)
Miejsce: hala E, sala 3.

14 listopada, czwartek, 13:00
„Czas zmian. Jak je oswoić i jak z nich skorzystać?”
Prelegent: Marcin Prokop
Miejsce: hala E, sala nr 1

Aby wziąć udział w Warsztatach, wystarczy zarejestrować się na stronie targów i otrzymać bezpłatny bilet wstępu: https://industryweek.pl/rejestracja/

Więcej informacji o Warsztatach na stronie: www.metalklaster.pl/news/warsaw-industry-week-bedzie-u-nas-marcin-prokop

Więcej o Targach Warsaw Indystry Week na Staleo.pl

KOM zaprasza na Warsztaty Menadżera
 

Źródło: Klaster Obróbki Metali

Dodano 08.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy