Szukaj w działach:

Seminarium – Nowe technologie w obróbce blachy

Seminarium – Nowe technologie w obróbce blachy


Firma VENTOR wspólnie ze swoimi partnerami: DIMECO, WEIL TECHNOLOGY i COPREN serdecznie zapraszają na pierwszą edycję specjalistycznych seminariów branżowych, pt. NOWE TECHNOLOGIE W OBRÓBCE BLACHY

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy VENTOR oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy VENTOR i jej partnerów:

DIMECO
Trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

WEIL TECHNOLOGY
Inteligentne rozwiązania produkcyjne do cięcia laserowego i spawania laserowego - elastyczne koncepcje automatyzacji produkcji z blachy. Elastyczne i automatyczne formowanie, cięcie laserowe, spawanie laserowe, montaż, kontrola, układanie w stosy ...

COPREN ENGINEERING
Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.

Eksperci firmy VENTOR oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.

W związku połącznia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 17:00 (z przerwą na lunch).

Spotkania odbędą się w dwóch terminach i lokalizacjach:

 • RZESZÓW – Hotel Metropolitan - 19.11.2019
 • WROCŁAW - Zamek Topacz – 20.11.2019

Aby umożliwić słuchaczom komfort i efektywne spędzenie czasu podczas sympozjum ilość miejsc została ograniczona. Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

Kontakt w sprawie sympozjum:

Grzegorz Sirko
+48 735 980 759
info@ventor.pl 

Zgłoszenia na spotkanie realizowane są poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie internetowej firmy:
VENTOR - Seminarium – Nowe technologie w obróbce blachyŹródło: VENTORDodano 23.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy