Szukaj w działach:

Kolejne cztery kolejne decyzję ARP o wsparciu

Kolejne cztery kolejne decyzję ARP o wsparciu

Zarząd Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. podpisał cztery kolejne decyzję o wsparciu dla małych i średnich przedsiębiorców.

Spółka BOTAI DIE CASTING (POLAND) Sp. z o.o.zainwestuje pięćdziesiąt milionów złotych i wybuduje nowy zakład produkcyjny w woj. Lubelskim w Lubartowie. Firma zajmuje się produkcją oraz obróbka części i komponentów samochodowych. W ramach nowego zakładu produkcyjnego, powstanie także 60 nowych miejsc pracy.

Firma „TIS” Tomasz Anioł zainwestuje ponad siedemnaście milionów złotych w gminie Pilzno na podkarpaciu. Inwestor specjalizuje się w zaopatrywanie klientów w materiały spawalnicze. Firma ta planuje wybudować halę produkcyjna wraz z niezbędnym wyposażeniem i specjalistycznymi maszynami i urządzeniami, realizacja inwestycji przyczyni się do stworzenia 8 nowych miejsc pracy.

Producent sprzętu przeciw pożarowego „SUPRON 3" działający w Radomiu, w ramach zwiększenia zdolność produkcyjnej istniejącego przedsiębiorstwa zainwestuje ponad 6 milionów złotych, a realizacja inwestycji przyczyni się do utworzenia pięciu nowych miejsc pracy.

Producent sprężyn, spółka Metapol z Mielca, planuje rozbudować i zmodernizować obecną halę produkcyjną oraz zakupić specjalistyczne maszyny. W ramach modernizacji i rozbudowy zakładu, przedsiębiorstwo planuje ponieść nakłady finansowe w wysokości blisko trzech milionów złotych, co przyczyni się do utworzenia dwóch nowych miejsc pracy.


Źródło: ARP S.A.

Dodano 12.09.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy