Szukaj w działach:

Podwykonawcy i kooperanci spotykają się w Lublinie

Wschodnie Dni Kooperacji
 

Wschodnie Dni Kooperacji to wydarzenie, które od trzech lat skutecznie tworzy miejsce spotkań dla środowiska podwykonawców i kooperantów z branży przemysłowej z kraju i zagranicy. 

W dniach 13-15 listopada 2018 r. w Targach Lublin swoją ofertę zaprezentują podwykonawcy, kooperanci i producenci reprezentujący przemysł metalowy, którzy specjalizują się w zakresie obróbki metali, przetwórstwa tworzyw sztucznych, produkcji metalowych wyrobów gotowych, jak również usług na zlecenie zakładów produkcyjnych. 

Pierwszego dnia targów odbędą się aż trzy prezentacje kooperacyjne. O godz. 12.00 - o doświadczeniach  i współpracy kooperacyjnej opowiedzą przedstawiciele Klastra Obróbki Metali - Krajowego Klastra Kluczowego. W czasie kolejnego wystąpienia (godz. 12.45) Lubelski Węgiel „BOGDANKA” przedstawi słuchaczom możliwości współpracy z krajowym i światowym liderem górniczym. Natomiast o godz. 13.15 odbędzie się prezentacja firmy RST Roztocze pt.: „Możliwości technologiczne i produkty firmy Roztocze”, którą poprowadzi inż. Tomasz Grad. 

14 listopada, czyli drugiego dnia targów o godz. 12.00 Manfred Kainz przedstawi możliwości współpracy kooperacyjnej z Klastrem AC Styria. Po prezentacji odbędzie się krótki panel dyskusyjny umożliwiający zadanie prelegentowi szczegółowych pytań. O godz. 13.00 rozpocznie się konferencja i prezentacje związane z rozszerzeniem koncepcji Wschodnich Dni Kooperacji o potencjał współpracy z rynkami wschodnimi. Wśród prelegentów znajdują się:        

 • Alexey Ignatiev (doradca gubernatora obwodu kaliningradzkiego ds. spraw rozwoju regionalnego i współpracy międzynarodowej), który opowie o atrakcyjności inwestycyjnej obwodu kaliningradzkiego.
 • Yurii A.Khlopin (prezydent Klastera ,,AgroProdPark” Nowosybirsk)  z wystąpieniem pt.: „Syberia jej potencjał i możliwości”.
 • Dawid Cecuda (odpowiedzialny w PAIiH za rynki wschodnie), który opowie o zadaniach Państwowej Agencji Inwestycji i Rozwoju w zakresie strategii i tworzenia struktury dyplomacji handlowej.
 • Konferencję zakończą wystąpienia narodowych Kierowników placówek PAIiH.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM

Dla zwiedzających z branży przemysłowej uczestnictwo w targach jest bezpłatne po dokonaniu rejestracji.

REJESTRACJA ONLINE


Więcej o Targach na Staleo.pl


Źródło: Targi Lublin

Dodano 09.11.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy