Szukaj w działach:

Wszystko na temat mycia przemysłowego

 

Forum Mycia Przemysłowego 2018
Fot.: Maciaszczyk Premium Conferences 

Dobór odpowiedniej technologii mycia i medium myjącego, jak i samej koncepcji urządzenia dla danego poziomu zabrudzenia i skali produkcji, nie jest łatwy. 

Konferencja i Wystawa Forum Mycia Przemysłowego (European Industrial Cleaning Forum & Expo) odbywająca się w terminie 26-27 września br. we Wrocławiu wychodzi naprzeciw wielu zapytaniom ze strony firm, które kształtują przyszłość tej branży na świecie. Spotkanie jest wiodącym wydarzeniem tego sektora w Europie, skierowanym do wszystkich gałęzi przemysłu i ich fachowców zaangażowanych w technologie mycia. 

PROGRAM FORUM 

Podczas Forum uczestnicy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w czasie licznych prezentacji, dyskusji oraz indywidualnych rozmów. Konferencja to kompendium wiedzy na temat innowacyjnych technologii i metod mycia dla szerokiego zakresu zastosowań, od produkcji wielkoseryjnej do mycia precyzyjnego, od wodnych mediów myjących, poprzez nieszkodliwe dla środowiska metody mycia rozpuszczalnikami w próżniowych systemach zamkniętych, odtłuszczanie parowe, czyszczenie na sucho, mycie zalewowo-iniekcyjne, a także mycie i suszenie próżniowe, stosowanie ultradźwięków, najnowszych technologii CNp, mycia hybrydowego i Beyond, do zabezpieczeń przed korozją, pakowania, logistyki, kontrolą i regeneracją kąpieli myjących. 

Konferencję można potraktować jako szkolenie dla osób początkujących w branży, ale także jako forum dyskusyjne dla profesjonalistów.


Więcej o Forum Mycia Przemysłowego na Staleo.pl


Źródło: Maciaszczyk Premium Conferences

Dodano 11.09.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy