Szukaj w działach:

Nowa formuła User Day 2020

 

9. User Day 2020
 

Obecna sytuacja spowodowana COVID-19 nie może przerwać wyjątkowej tradycji spotkań branży metalowej, dlatego w tym roku STIGO zaprasza na 9. Konferencję User Day w formie spotkania online.

To innowacyjne rozwiązanie - pierwsza konferencja branży metalowej w Internecie odbędzie się w dniach 4-5 czerwca 2020. Cały zespół STIGO pracuje już, aby ta wersja User Day była jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna.

- „Nowa formuła spotkania, niesie ze sobą ograniczenia, ale i szereg nowych możliwości. Gwarantujemy, że w tym roku wydarzenie będzie miało równie wysoki poziom i pozytywnie zaskoczymy uczestników UD 2020.” - zapewnia Anna Tabaszewska, Kierownik działu marketingu.

Aby czas spędzony na spotkaniu online był wartościowy, firma STIGO przygotowała ankietę z propozycją tematów poruszanych podczas webinaru. To według otrzymanych sugestii zostanie ułożony ostateczny program konferencji. Ankieta znajduje się na stronie wydarzenia: https://www.stigo.com.pl/user-day-2020/ 

User Day to cykliczne spotkanie przemysłu metalowego organizowane przez STIGO w celu przedstawienia aktualnych trendów dotyczących oprogramowania i maszyn, wykorzystywanych przez wiodące na rynku firmy. 


Źródło: STIGO


Dodano 30.04.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy