Szukaj w działach:

Konrad Grondek z tytułem CPIM APICS

 

MPM Productivity Management Konrad Grondek z tytułem CPIM APICS
Fot.: MPM Productivity Management 

Konsultant firmy MPM Productivity Management, Konrad Grondek uzyskał tytuł CPIM Lead Instructor organizacji APICS. Jest zaledwie drugim Polakiem, a dziesiątym Europejczykiem, który może poszczycić się takim sukcesem. 

APICS jest stowarzyszeniem zrzeszającym praktyków zajmujących się zarządzaniem operacyjnym, od lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku rozwija wiedzę z zakresu zarządzania produkcją, zapasami i zasobami produkcyjnymi. Zrzesza kilkadziesiąt tysięcy praktyków z około 50 krajów. Certyfikacja APICS jest uważana za najbardziej cenioną na świecie. Wiedzę porządkowaną przez APICS przekazują instruktorzy w trzech stopniach: Associate, Lead i Master.

APICS pod koniec października br. przyznało tytuł CPIM Lead Instructor Konradowi Grondkowi. CPIM Lead Instructor to drugi z trzech stopni jaki można zdobyć będąc trenerem - członkiem APICS. Wymogiem zdobycia tytułu CPIM Lead Instructor jest uczestnictwo we wszystkich szkoleniach organizowanych przez APICS, posiadanie ważnej certyfikacji CPIM (co wiąże się z pozytywną oceną uzyskaną po zaliczeniu pięciu egzaminów) oraz obowiązek prowadzenia minimum 3 typów szkoleń z cyklu CPIM w ciągu ostatnich dwóch lat. W procesie kwalifikującym do grupy certyfikowanych trenerów APICS konieczne jest przedstawienie referencji przedsiębiorstw, których pracowników przeszkolił kandydat do stopnia Lead.

MPM Productivity Management Konrad Grondek
Fot.: MPM Productivity Management (Konrad Grondek) 

Konrad Grondek ma kilkunastoletnie doświadczenie w obszarach produkcji, jakości oraz technologii. Prowadził wewnętrzne szkolenia i warsztaty z zakresu TPS/ Lean Manufacturing. Odpowiedzialny był za przeprowadzanie auditów obszaru produkcji (jakość, produkcja, logistyka) metodologią Rapid Plant Assesment oraz VSM (Mapowanie Strumienia Wartości).

Od wielu lat prowadzi diagnozy zintegrowanego planowania według metodologii MPM, a także weryfikuje audyty klientów według metodologii ABCD Oliver’a Wight’a. Prowadzi warsztaty i szkolenia w zakresie prognozowania, planowania nadrzędnego S&OP (Sales & Operations Planning) i MPS (Master Production Schedule).

Grondek to także licencjonowanym trenerem The Fresh Connection zaawansowanego symulatora łańcucha dostaw. To innowacyjna symulacja typu ‘web-based business’ angażująca uczestników w podejmowanie strategicznych decyzji w procesie zarządzania przedsiębiorstwem.  

Więcej informacji na stronach:
www.mpm24.com/konrad-grondek.pl
www.mpm24.com


Źródło: MPM Productivity Management

Dodano 09.11.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy