Szukaj w działach:

Global Challenge - Mistrz Polski wyłoniony

 

Global Challenge - Mistrz Polski wyłoniony
Fot.: MPM Productivity Management 

Po 3 rundach drugiego etapu światowych zawodów Global Challenge – The Fresh Connection 2017 przedstawiciele firmy Bell PPHU okazali się najlepsi spośród 21 drużyn z naszego kraju i uzyskali tytuł Mistrza Polski.

Warto podkreślić, że dla reprezentantów firmy Bell PPHU jest to debiutancki udział w zawodach. Zespół okazał się najlepszy w regionalnym etapie tegorocznej edycji zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Zwycięstwo oznacza przejście do światowego finału oraz rywalizację o tytuł Mistrza Świata z najlepszymi z całego globu. 28 września br. areną tych zmagań będzie Lizbona.

Osiągnięty wynik przez zwycięzców - ROI na poziomie 48,01%, jest jednocześnie najlepszym wśród wszystkich 300 drużyn biorących udział w zawodach. Drugie miejsce zajęła Nexteer Automotive z wynikiem 24,30% ROI, co daje 8. wynik na świecie. Drużyna Pepsico Logistyka w tym roku zajęła trzecie miejsce na podium z wynikiem 15,63% ROI (co jest 16. wynikiem na świecie).

Koszty przelotu oraz pobytu polskich Mistrzów w Lizbonie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Trofeum dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Patronat honorowy nad polską częścią zawodów objęła Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza. 

Przebieg zawodów można śledzić na profilu MPM Productivity Management: www.facebook.com/MPMProductivityManagement

Strona www:
www.scmteam.pl


Źródło: MPM Productivity Management


Dodano 12.06.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy