Szukaj w działach:

Nowy Mistrz Polski Global Challenge SCM

 

Global Challenge SCM 2018
Fot.: MPM Productivity Management 

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM – The Fresh Connection 2018 została drużyna reprezentująca firmę Dell Products (Poland).

Drugi etap zawodów zakończyli z najlepszym wynikiem w Polsce (ROI na poziomie 39,35 %), a jednocześnie czwartym najlepszym spośród drużyn z całego świata biorących udział w zawodach. Global Challenge Rounds okazał się etapem zaciętej rywalizacji zespołów z naszego kraju. Trudno było przewidzieć zwycięzcę aż do ogłoszenia ostatecznych wyników. Dell Products (Poland) Sp. z o.o. z rezultatem ROI ważonym 39,35% byli lepsi od zespołu Geberit Group zaledwie o 2,62%. Teraz czeka ich światowy finał w Mediolanie, który odbędzie się 28 września br. oraz wizyta w miejscowości Monza i możliwość przejażdżki po torze Formuły 1. Dla wszystkich członków zwycięskiego zespołu przewidziano również vouchery o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management.

Drugie miejsce w etapie Global Challenge Rounds zajął zespół z firmy Geberit Group osiągając ROI 36,73% (szóste miejsce na świecie). Członkowie zespołu otrzymają voucher o wartości 2900 zł netto do wykorzystania na szkoleniach otwartych MPM Productivity Management. Trzecie miejsce w Polsce przypadło zespołowi z firmy Bell PPHU – ROI na poziomie 24,38%. Dla wszystkich członków tego zespołu także przewidziano nagrodę - rabat 50% do wykorzystania na wybranym szkoleniu otwartym MPM Productivity Management. 

Jak co roku główną nagrodą w światowym finale jest bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika. Koszty przelotu oraz pobytu polskich Mistrzów w Mediolanie pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. 

Przebieg zawodów można śledzić na Facebook.com pod adresem: www.facebook.com/gctfcpolska

Więcej na stronie: www.scmteam.pl


Źródło: MPM Productivity Management 

Dodano 12.06.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy