Szukaj w działach:

SECO/WARWICK wśród Ukrytych Czempionów

SECO/WARWICK wśród Ukrytych Czempionów 2017
 

Firma SECO/WARWICK znalazła się w gronie nominowanych do tytułu Ukrytych Czempionów w uznaniu za mocną pozycję na rynku globalnym.

Ukryty Czempion Roku, to tytuł przyznawany firmom, które z powodzeniem rozwijają działalność na arenie międzynarodowej. Elitarne grono Ukrytych Czempionów, to firmy z polskimi korzeniami, które oferują swoje rozwiązania w wielu zakątkach świata i osiągnęły globalny sukces. To także te firmy, które ze względu na swoją specjalistyczną ofertę, często dedykowaną nie konsumentom, a innym przedsiębiorstwom, nie są znane statystycznemu Polakowi.

- „Utrzymanie wiodącej pozycji na rynku globalnym w dobie silnej konkurencji oraz ery Przemysłu 4.0, możliwe jest dzięki stałemu inwestowaniu w rozwój naszych technologii. Taka strategia gwarantuje sprostanie wymaganiom światowej klasy producentów reprezentujących główne branże naszych odbiorców: m.in. lotniczą i motoryzacyjną.  Nominacja SECO/WARWICK do tytułu Ukrytego Czempiona, jest dla nas ważnym wyróżnieniem, ponieważ jest potwierdzeniem słuszności realizowanej misji biznesowej oraz dowodem uznania działań w zakresie rozwoju na arenie międzynarodowej. Jest również uhonorowaniem pracy zespołu kilkuset ekspertów na całym świecie, bez których nie byłoby możliwe osiągnięcie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej w skali światowej,” - powiedział Paweł Wyrzykowski, Prezes Grupy SECO/WARWICK.

Nominacja jest kolejnym wyróżnieniem, jakie firma otrzymała w tym roku. W maju SECO/WARWICK dołączył do elitarnego grona najbardziej dynamicznych firm i otrzymałDiament Forbesa, będącym uhonorowaniem przedsiębiorstw, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. 

Źródło: SECO/WARWICK


Dodano 12.09.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy