Szukaj w działach:

Bodor Laser Seria X do profesjonalnego cięcia rur

 

Bodor seria x do cięcia rur


Maszyny Bodor z Serii X to inteligentne, wysokiej klasy profesjonalne wycinarki laserowe do rur o szerokim zakresie cięcia.


Uchwyt elektryczny

Silniki prądu stałego zapewniają bezpieczny, szybki i precyzyjny ruch wszystkich osi. Nieniszczący i przyjazny dla materiału uchwyt do rur umożliwia szybkie automatyczne centrowanie i odbieranie materiału, co wyróżnia tę maszynę. Uchwyt o wysokiej precyzji pozycjonowania i kontroli momentu obrotowego może przetwarzać rury o grubości ścianki od 0,3 do 10 mm i skutecznie zapobiega deformacjom.

Bodor seria x uchwyt elektryczny
Fot.: Uchwyt elektryczny

Laserowa głowica tnąca z funkcją automatycznej regulacji ostrości

1. Autofocus

Automatyczna regulacja ogniskowej jest niezbędnym elementem zapewniającym precyzyjne cięcie laserem, jak również płynną pracę maszyny. Automatyczna regulacja ogniskowej zapisywana jest w systemie sterowania oddzielnie dla każdego rodzaju materiału. W ten sposób możliwe jest uzyskanie optymalnych efektów przy maksymalnej prędkości cięcia. 

2. Redukcja czasu przebicia

Redukcja czasu przebicia dzięki inteligentnej technologii opracowanej przez Bodor umożliwia zredukowanie czasu przebicia o 90% niezależnie od jakości materiału tej samej grubości. Zredukowano zużycie energii, czasu i ilości gazu tnącego do minimum.

bodor seria x laserowa głowica tnąca
Fot.: Laserowa głowica tnąca 

Poszukiwanie krawędzi, znajdowanie centrum

Produkty Serii X posiadają funkcję poszukiwania krawędzi, znajdowania centrum. Zoptymalizowana metoda i algorytm znajdowania krawędzi, zapewnia wyższą precyzję cięcia i stabilność.

Bodor seria x funkcja poszukiwania krawędzi
Fot.: Funkcja poszukiwania krawędzi 


System Bodor Thinker 3.0

Oprogramowanie oferuje możliwość inteligentnego umieszczania różnych elementów w gniazdach, jak również optymalną kolejność cięcia. Funkcje te zapewniają oszczędność materiału i czasu oraz mają korzystny wpływ na koszt produkcji. Dwie kamery HD pozwalają na monitorowanie procesu obróbki. Łatwy w obsłudze interfejs i szeroki zakres dostępnych funkcji zwiększa wydajność produkcji.


Znajdź firmę oferującą wycinarki laserowe na Staleo.pl
-->https://staleo.pl/katalog-firm/handel-i-produkcja-maszyny/wycinarki-laserowe


Źródło: Bodor Laser
Redaktor: MRR

Dodano 26.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy