Szukaj w działach:

Chwytak do blach model KL firmy PFEIFER

Chwytak do blach model KL firmy PFEIFER


Kompaktowa, wytrzymała, uniwersalna – klema KL od firmy PFEIFER ustanawia nowe standardy.

Chwytak do blach model KL firmy PFEIFER stanowi nową generację klem na rynku pionowego transportu, podnoszenia, obracania i podczepiania blach, płyt, profili i innych elementów stalowych. Dotychczasowy bestseller, znana i ceniona na rynku klema model MPC została opracowana na nowo i rozwinięta technologicznie.

Klema KL łączy w sobie najlepsze właściwości wcześniejszych modeli marki PFEIFER i dlatego uzupełnia doskonale dotychczasową linię produktów. Została zaprezentowana nie tylko pod nową nazwą, ale także dzięki wykorzystaniu ulepszonych materiałów udało się uzyskać bardziej kompaktową formę urządzenia, z nowym systemem mechanizmu bezpieczeństwa – a to wszystko w atrakcyjnej cenie oraz w niezmiennie wysokiej jakości. Poza tym klema KL od firmy PFEIFER ustala nowe kryteria w kwestii prostoty obsługi, wytrzymałości oraz uniwersalności zastosowania.

Cieńsza, lżejsza i bardziej ergonomiczna.

W kwestii kolorów klema KL pozostaje w tradycyjnej palecie barw urządzeń PFEIFER  - pomarańcz oraz czerń. Doskonała czytelność naniesionych na obudowę oznaczeń wynika z zastosowania znakowania laserowego. Design w porównaniu do wcześniejszych modeli jest bardziej ergonomiczny- obudowa jest mniejsza, lżejsza i bardziej poręczna niż dotychczas. Dzięki zastosowaniu nowych materiałów produkcyjnych klema charakteryzuje się długą żywotnością. Zostało to potwierdzone podczas prób wytrzymałościowych. Nawet po 300 000 cyklach pracy wymiary oraz funkcje chwytaka nie ulegają zmianie.

Kąt podczepienia i obciążenie ukośne.

Uchylne ogniwo – tak zwany przegub wychylny – zapewnia uniwersalne zastosowanie klemy i umożliwia również boczne podczepianie ładunku. Podnoszenie pod pełnym obciążeniem możliwe jest do kąta 45o. Jeśli chodzi o podnoszenie w pionie klema KL od firmy PFEIFER nie ma sobie równych na rynku. Praca w ten sposób jest możliwa do kąta 120o – jednocześnie bez utraty nośności.
Prościej i bezpieczniej niż dotąd.

Nowa koncepcja dźwigni zamykającej zapewnia użytkownikom prostszą i bardziej bezpieczną pracę. Otwarcie oraz zamknięcie szczęk jest blokowane, co zapewnia dodatkowy komfort obsługi. Przy zamkniętym urządzeniu sprężyna dociska szczęki, tak że klema nie może otworzyć się niezamierzenie pod ładunkiem.

Modele specjalne oraz różne wielkości.

Do specjalnych ładunków, takich jak stal nierdzewna lub stal twarda, można dobrać opcjonalnie inne wersje elementów chwytających. Niezbędne, a zarazem korzystne cenowo, zestawy części zamiennych umożliwiają długotrwałe korzystanie z klem PFEIFER. W ofercie znajduje się wiele rozmiarów poszczególnych modeli. Szeroki wybór obejmuje wersje o udźwigu od 600kg do 2000kg, i zakresie chwytania od 1-21mm do 1-35mm. W najbliższym czasie na rynku pojawią się również wersje 3500kg oraz 5000kg, o zakresie chwytania odpowiednio 1-36mm oraz 5-51mm.

Połączenie tradycji z innowacyjnym projektem.

Firma PFEIFER wprowadzając nową klemę KL rozpoczęła nową erę w technice podnoszenia i manipulowania blachami. Model KL połączył tradycję oraz innowacyjność z wysoką jakością.

Więcej informacji oraz dane katalogowe mogą Państwo uzyskać na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami: ULOTKA CHWYTAK KL 

info@pfeifer.pl
www.pfeifer.info 


Źródło: PFEIFER Technika Linowa i Dźwigowa Sp. z o.o.
PFEIFER Steel Production Poland Sp. z o.o.


Dodano 14.05.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy