Szukaj w działach:

Wrzeciona NAKANISHI do pionowych centrów maszynowych

 

Wrzeciona NAKANISHI
 Fot.: Oberon

Wrzeciona z silnikami elektrycznymi HES firmy NAKANISHI przekształcają centra obróbkowe w maszyny HSM – wysokoobrotowe centra maszynowe.

Co chcielibyście osiągnąć z posiadanymi maszynami obróbkowymi? To pytanie kieruję do Państwa: właścicieli firm, technologów, operatorów i użytkowników - osób odpowiedzialnych za jak najlepsze i najwydajniejsze wykorzystanie posiadanych urządzeń. Jeżeli otrzymujecie zapytania, ale nie możecie wykonać zleceń, bo na przeszkodzie stoi brak wysokich obrotów, NAKANISHI INC. - japońska firma przyjdzie Wam z pomocą. Zamawiając elektrowrzeciona otrzymacie: OBROTY, MOC, NIEZAWODNOŚĆ, KONTROLĘ OBROTÓW aż do 50 000 obr./min. Seria wrzecion HES firmy NAKANISHI przekształca centra obróbkowe w maszyny HSM – wysokoobrotowe centra maszynowe bez potrzeby inwestowania wielkich pieniędzy w nową maszynę.

Funkcja bezpieczeństwa

HES 510/810 posiada przewód elektryczno-powietrzny wyposażony w złącze bezpieczeństwa. W przypadku niezamierzonego uruchomienia obrotów wrzeciona maszyny, sprzężenie przewodów rozłączy się samoczynnie i zminimalizuje uszkodzenia maszyny i jednostki sterującej. Warunkiem poprawnego działania tej funkcji jest zainstalowanie przewodów zgodnie z instrukcją obsługi.

Wrzeciona NAKANISHI do pionowych centrów maszynowych
 Fot.: Oberon

Mocowania stożkowe

Jest duża różnorodność dostępnych stożków. Można wybierać spośród typów i rozmiarów (BT/NT/IT/HSK A/ST). Nie ma żadnego ograniczenia w dostępności mocowania. Do każdej maszyny wyprodukowanej w Polsce czy na świecie można dopasować stożek.

NAKANISHI do pionowych centrów maszynowych
 Fot.: Oberon


Elektrowrzeciono HES 510-BT40 + przewód EMCD -510-4M+ sterownik E3000 + stacja osuszania powietrza AL.-C1204. Mocowania narzędzi za pomocą oprawek zaciskowych model CHK.

Dostępne średnice
 

Wrzeciona NAKANISHI do pionowych centrów
Fot.: Oberon  


Przydatne linki: 

Przedstawiciel firmy NAKANISHI w Polsce OBERON Robert Dyrda 


Źródło: Forum Nrzędziowe Oberon

forumnarzedziowe oberon
 

Dodano 21.12.2016
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy