Szukaj w działach:

Liczne innowacje w narzędziach skrawających Nikko Tools

Liczne innowacje Nikko Tools


Marka Nikko Tools zainaugurowała rok 2021 wprowadzając liczne innowacje, od dodania nowych stopni po produkty rozszerzające zakres oferty.


Jedną z nowości jest system DoubleRek — niezwykle wytrzymały i precyzyjny, dwustronny system z prostą szyjką z dużymi płytkami (wysokość 17 mm, grubość 11 mm), które zapewniają maksymalną stabilność, nawet w przypadku znacznego osiowego usuwania materiału.

Oferta narzędzi do toczenia została wzbogacona o trzy nowe łamacze wióra do płytek negatywnych: NUX zapewnia maksymalną wszechstronność podczas średniego usuwania naddatku stali, stali nierdzewnej i żeliwa, a NSM i NRM służą do obróbki wykańczającej i zgrubnej stali nierdzewnej.

Microvortex_Nikko_Tools


Do gwintowania, obok płytek TPM opracowano całkowicie nową typologię, która umożliwia wykonanie dowolnego standardu gwintu. Ofertę uzupełniają płytki PCBN do stali hartowanych, PCD do materiałów nieżelaznych oraz nowe, niezwykle wydajne mikroziarno PVD.

Micro VORTEX to narzędzia niewielkich rozmiarów połączone z precyzyjnymi szlifowanymi płytkami do toczenia mikrootworów począwszy od średnicy 5 mm i 8 mm dla gwintowania. Nie można nie wspomnieć o rozszerzeniu asortymentu wymiennych wierteł DEXdrill, teraz dostępnych w średnicy od 10 do 26, który został również wzbogacony o nowe ostrzenie SC do stali automatycznych i nierdzewnych.

DoubleRek_Nikko_Tools
„Naszym celem jest coraz większe zbliżenie do klientów, aby umożliwić opracowanie i dostarczenie najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb.” - mówi Giancarlo Galluzzi, dyrektor generalny działu Indexable firmy Sorma.
„Wprowadzenie nowych produktów jest nie tylko kolejnym ważnym krokiem w kierunku osiągnięcia naszego celu, ale także chęcią zasygnalizowania naszym klientom, że Nikko Tools stoi po ich stronie w tej fazie odbudowy rynku i ponownego uruchomienia działalności”.Wszystkie nowości Nikko Tools są już dostępne w magazynie.

W celu uzyskania dodatkowych informacji: https://www.nikkotools.com/promo-npi-new-products/


Źródło: Nikko Tools, Sorma Spa

Dodano 25.02.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy