Szukaj w działach:

Polpharma Mistrzem Polski GC SCM TFC 2019

 

GC SCM TFC 2019 Ateny
 

Tegorocznym Mistrzem Polski w zawodach Global Challenge SCM The Fresh Connection 2019 został zespół z Polpharmy, który we wrześniu weźmie udział w światowym finale w Atenach. 

W obecnej edycji zawodów w zarządzaniu łańcuchem dostaw w naszym kraju wystartowało 10 drużyn, najlepszym okazał się zespół z Polpharmy, natomiast reprezentanci firmy Avon zajęli drugie miejsce na podium, a Getinge IC Production Poland trzecie. W zawodach wzięły też udział firmy Rockwell Automation czy US Pharmacia.

Mistrzowie Polski ze swoim wynikiem ROI na poziomie 25,64%, są dziesiątą drużyną na świecie. Pierwsze dwa miejsca okupują zespoły z Kanady, kolejne Izrael, Arabia Saudyjska oraz Turcja. Rezultaty osiągnięte w tej rundzie nie mają znaczenia dla dalszych rozgrywek. Światowy finał będzie rozegrany 27 września.

Koszty przelotu oraz pobytu polskich Mistrzów w Atenach pokrywa MPM Productivity Management, krajowy przedstawiciel organizatorów zawodów. Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny tygodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 4500 dolarów na jednego uczestnika.

Więcej informacji o zawodach na stronie: https://scmteam.pl/


Źródło: MPM Productivity Management

 

Dodano 06.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy