Szukaj w działach:

Finał GC SCM TFC 2020 w świecie wirtualnym

Global Challenge SCM - The Fresh Connection 2020 finał Online
 

Rywalizacja o tytuł Mistrza Świata GC SCM TFC 2020 zostanie rozegrana zdalnie, dzięki czemu było możliwe zwiększenie liczby drużyn dopuszczonych do finału. Z naszego kraju, oprócz Mistrzów Polski, reprezentantów firmy Avon Operations Polska, weźmie udział drużyna z firmy Beiersdorf Manufacturing, która w etapie regionalnym zajęła drugie miejsce. Rozgrywka potrwa aż 4 dni.

Sytuacja na świecie nie sprzyja obecnie spotkaniom na żywo, zatem organizatorzy zawodów postanowili przenieść finał do świata wirtualnego. Narzędziem wykorzystanym w tym celu będzie zaawansowana platforma wirtualnej rzeczywistości 3D - VirBELA™. Rywalizacja rozpocznie się 17 i zakończy 20 listopada. Każdego dnia sesja przy symulatorze TFC potrwa 2 godziny.

Wprowadzenie ostatniego etapu zawodów do Internetu umożliwiło powiększenie liczby uczestników. Dlatego w tym roku już nie jedna, a dwie drużyny z kraju wystąpią w finale. Z Polski będą to przedstawiciele Avon Operations Polska - Mistrz Polski GC SCM TFC 2020 oraz Beiersdorf Manufacturing – Wicemistrzowie.

Udział w całym wydarzeniu to nie tylko rozrywka i emocje związane z rywalizacją, to przede wszystkim ogromna dawka wiedzy i doświadczenia, które można wykorzystać w codziennych obowiązkach służbowych w łańcuchu dostaw. Symulator The Fresh Connection jest narzędziem nie tylko budującym strategiczne myślenie oraz uświadamiające zależności między różnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa, ale również umacniającym współpracę i wspólne dążenie do głównego celu Firmy. Pozwala również uczyć się i ćwiczyć komunikację w rozproszonym zespole, przy użyciu zdalnych metod, co w obecnych czasach zaczyna wchodzić w poczet standardowych aktywności. 


„Największym z nich była wspólna organizacja pracy zdalnej oraz integracja drużyny. Na co dzień raczej nie współpracujemy ze sobą ze względu na pełnione obowiązki. Początkowo liczyliśmy na fizyczne spotkania, które pozwolą nam łatwiej wypracować wspólne rozwiązania. Jednak możliwość pracy zdalnej przyniosła również wiele nowych korzyści: nie czekaliśmy do tradycyjnego spotkania i w zasadzie grupowy czat był bardzo dobrym miejscem do wymiany wniosków i szybkich konsultacji”. - tak o wyzwaniach związanych z rozgrywką opowiadali członkowie drużyny Avon Operations Polska.


Nagroda dla zwycięskiej drużyny całych zawodów to bezpłatny czterodniowy kurs Executive Supply Chain Course na Massachusetts Institute of Technology w Bostonie, USA, o wartości 5 995 dolarów na jednego uczestnika.

Pełne informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie https://www.mpm24.com/zawody-scm/global-challenge-the-fresh-connection/

Przebieg zawodów można śledzić w mediach społecznościowych:Źródło: MPM Productivity Management Sp. z o.o.
Redaktor: MRR

Dodano 04.11.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy