Szukaj w działach:

Sukces User Day 2018

 

User Day 2018 Stigo
Fot.:  

Z każdą kolejną edycją konferencja USER DAY, którą organizuje firma STIGO zdobywa coraz większe uznanie wśród firm branży produkcyjnej oraz rosnącą liczbę uczestników. 

Tegoroczne VII spotkanie USER DAY rozpoczął krótką mową inauguracyjną prezes zarządu Stigo Przemysław Rożek. Cześć konferencyjna, która zgromadziła sporą publiczność, została podzielona na dwa panele – inżynierski i menedżerski. W ramach pierwszego z nich dużo miejsca poświęcono nowoczesnym rozwiązaniom firmy Sigmatek.

„Zaprezentowaliśmy nowe możliwości SigmaNEST X1.4, między innymi dwa ulepszone algorytmy rozkładu, które jeszcze bardziej zwiększają efektywność oprogramowania.” - mówi Krzysztof Piwowarczyk, który wraz z Dariuszem Kućmierzem poprowadził pierwszy wykład. 

Jakub Zięba wprowadził audytorium w tajniki działania SigmaTUBE do cięcia i nestingu rur, a Michał Malinowski opowiedział o oprogramowaniu SigmaMRP, które pozwala na efektywne zarządzanie produkcją. 

W sektorze produkcyjnym coraz większym zainteresowaniem cieszą się urządzenia do cięcia plazmowego i znakowania. Każde z nich zapewnia przedsiębiorcom tak istotne i pożądane oszczędności. Specjalista firmy Stigo, Arkadiusz Kubicki, przybliżył działanie znakowarek mobilnych MARKATOR. W swoim przemówieniu opowiedział o modelach urządzeń oferowanych przez niemieckiego producenta, podkreślając ich możliwości. Następna prelekcja była poświęcona cięciu plazmowemu. Specjalista techniczny działu maszyn Piotr Rojek opowiedział o ofercie firmy Hypertherm, która wyróżnia się szerokim asortymentem źródeł plazmowych dla różnorodnych potrzeb. Jednocześnie podkreślił wpływ odpowiedniej obsługi tych urządzeń, wskazując najczęstsze błędy podczas korzystania z produktów Hypertherm oraz ich konsekwencje.

W ramach wydarzenia odbyły się prelekcje oraz spotkania z partnerami firmy STIGO. Panel menedżerski rozpoczął się od konsultacji z Magdaleną Adamczyk-Ziębą z firmy TreDo Treningi Doradztwo. Ta trenerka i konsultantka HR opowiedziała o skutecznym motywowaniu pracowników. Temat szkolenia nie został wybrany przypadkowo. - -

- „Podczas rozmów z kadrami zarządzającymi w branży metalowej, często przejawiał się problem niedoboru i utrzymania pracowników w firmie. Aby zgłębić przyczyny i pomóc w rozwiązaniu tego problemu, poprosiliśmy Panią Magdalenę o przygotowanie szkolenia skrojonego na potrzeby naszych klientów” – mówi Przemysław Rożek, Prezes STIGO.

Także w panelu inżynierskim Adam Korpysz z Mitsubishi Electric mówił o ciągłości procesu wycinania laserowego. Natomiast o innowacjach w cięciu plazmowym CNC opowiadał specjalista firmy Supra Elco, Mariusz Kuczyński, a o automatyzacji w produkcji Łukasz Gembarski z firmy Remmert. 

Oba panele zakończyła prelekcja Kamila Herbusia z firmy Stigo. Menadżer produktów typu ERP/MES przybliżył korzyści wynikające z wdrożenia systemu MES PHARIS
w przedsiębiorstwie.

Po części konferencyjnej rozpoczęły się konsultacje. Wtedy to goście w swobodnej atmosferze mogli zadać szereg pytań dotyczących specyfiki działania interesujących urządzeń czy rozwiązań. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska pracowników Stigo specjalizujących się w oprogramowaniu SigmaNEST. Uczestnicy zainteresowani produktami firmy MARKATOR mogli sami wypróbować działania przenośnych znakowarek w akcji. 

- „To było bardzo owocne spotkanie. Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za udział, a prelegentom za fachowe prezentacje. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze większym gronie” – podsumowuje Justyna Szmidt, organizatorka spotkania z firmy STIGO.

VII edycja User Day okazała się dużym sukcesem. Majowa konferencja organizowana przez firmę STIGO to świetna okazja, aby poszerzyć horyzonty, zapoznać się z nowymi trendami na rynku, zawrzeć nowe kontakty, a także połączyć elementy samorozwoju i czynnego wypoczynku.

Zobacz profil firmy Stigo Sp. z o.o. na Staleo.pl


Źródło: Stigo Sp. z o.o.

Dodano 12.06.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy