Szukaj w działach:

Jubileuszowa edycja User Day STIGO

 

10 edycja User Day STIGO


User Day - cykliczne spotkanie branży metalowej organizowane, aby przedstawić aktualne trendy dotyczące oprogramowania i maszyn, wykorzystywane przez wiodące na rynku firmy odbędzie się ponownie w formie online. Cały zespół STIGO pracuje już, aby 10-ta edycja User Day była jeszcze bardziej merytoryczna, ciekawa i atrakcyjna. Udział w konferencji jest bezpłatny.


„User Day 2020 pokazał nam, że pomimo pandemii możemy dzielić się wiedzą, cieszyć ze spotkania i bardzo merytorycznie dyskutować! Jesteśmy dumni z naszej społeczności i mamy nadzieję, że 10 edycja będzie miała równie wysoki poziom” - mówi Anna Tabaszewska, Dyrektor ds. marketingu w STIGO.


Konferencja skupia się na programach i aplikacjach, które usprawniają pracę na produkcji ze szczególnym uwzględnieniem specyfiki branży metalowej. Podczas webinarów, specjaliści STIGO zwrócą szczególną uwagę na optymalizację procesu cięcia w SigmaNEST oraz usprawnianie produkcji dzięki rozwiązaniom systemu ERP Plan-de-CAMpagne.

Już pierwszego dnia uczestnicy dowiedzą się jak zwiększyć efektywność pras krawędziowych oraz jak zachować porządek na produkcji przy pomocy znakowarek. Inżynierowie STIGO przygotowali również prezentację nowych narzędzi BI i Qlick Sense, które wspierają analizę biznesową i pozwalają na wizualizację danych. Osoby na co dzień zajmujące się obsługą klienta oraz sprzedażą, będą miały okazję poznać nowe narzędzia, które usprawniają codzienną pracę handlowca. 

Drugi dzień konferencji zapowiada się równie interesująco. Z pełną agendą spotkania można zapoznać się na stronie https://www.stigo.com.pl/stigo-user-day-2021/


„Żałujemy, że nie będziemy mogli spotkać się na żywo, jednak dzięki przekształceniu konferencji w webinar ubiegłoroczna edycja była rekordowa pod każdym względem. W spotkaniu wzięło udział prawie 200 uczestników i liczymy, że i w tym roku zainteresowani skorzystają z możliwości darmowego udziału w naszym wydarzeniu.” - dodaje Anna Tabaszewska.


Zespół STIGO zaprasza do bezpłatnego udziału w jubileuszowej edycji User Day, która odbędzie się w terminie 16-17 czerwca 2021 roku. 


Źródło: STIGO
Redaktor: MRR

Dodano 08.06.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy