Szukaj w działach:

Przewodnik po INNOFORM 2018

Przewodnik po Targach INNOFORM 2018
Fot.: Targi w Krakowie 

Wystawcy z całego świata, branżowe konferencje, Giełda Kooperacyjna oraz wiele nowości rynkowych - tak zapowiada się II edycja Targów INNOFORM® odbywających się w dniach 24-26 kwietnia br. w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym.

Międzynarodowe Targi Kooperacyjne Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM® są jednym z najważniejszych na polskim rynku targowych spotkań przemysłu narzędziowo-przetwórczego. W ramach Targów odbędzie się Giełda Kooperacyjna B2B. Sam udział w giełdzie jest bezpłatny, nie wymagamy również, aby podmioty, które biorą w niej udział, były wystawcami. Giełda kooperacyjna będzie miała miejsce 25 kwietnia 2018 r. w Bydgoszczy Targów Innoform 2018 r. Rejestracja na spotkania B2B jest obowiązkowa.

GIEŁDA KOOPERACYJNA

Targi mogą pochwalić się nie tylko wystawcami z całego świata, ale także bogatym programem merytorycznym oraz imponującym zakresem tematycznym. Dla uczestników przygotowane zostały m.in. dwie eksperckie konferencje: Narzędziowo-Przetwórczą oraz tegoroczną nowość pt.: „Techniki Przyrostowe w Przemyśle Narzędziowo-Przetwórczym”. Pierwszego dnia podczas konferencji narzędziowo-przetwórczej goście usłyszą o nowych możliwościach zwiększenia właściwości użytkowych narzędzi i części maszyn ze stali utwardzonych, a także nowych rozwiązaniach w systemach gorącokanałowych. Dodatkowo czekają na nich prelekcje dotyczące m.in. optymalizacji procesu przezbrajania form wtryskowych i czyszczenia technologią mikrocząsteczek suchego lodu w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Drugi dzień poświęcony będzie technikom przyrostowym w przemyśle narzędziowo-przetwórczym. Wykłady obejmować będą m.in. tematykę technologii DMLS w budowie wkładek z chłodzeniem konformalnym, druk 3D Innowacyjną Metodą Wsparcia Produkcji Butelek w CP Glass oraz produkcję krótkoseryjną wyrobów z tworzyw sztucznych.

PROGRAM TOWARZYSZĄCY

Portal Staleo.pl jako patron medialny zaprasza na Targi INNOFORM®. Zainteresowani udziałem jeszcze do 22 kwietnia br. mogą skorzystać z bezpłatnej rejestracji online. Po wypełnieniu krótkiego formularza na stronie wydarzenia wystarczy w dniu targów w punkcie rejestracji odebrać identyfikator, który upoważnia do bezpłatnego wstępu przez wszystkie 3 dni trwania imprezy.

REJESTRACJA ZWIEDZAJĄCYCH   (do 22 kwietnia 2018) 

Wśród branżowych nowości prezentowanych podczas zbliżającej się edycji INNOFORM® znajdą się m.in.: innowacyjna stal ulepszana cieplnie EskyLos®2002 firmy Bogner Edelstahl Polska, technologia zwiększająca wydajność form BALITHERM PRIMEFORMTM firmy Oerlikon Balzers Coating Poland, wieloosiowa tokarka numeryczna Lynx 2100 z napędzanymi narzędziami DOOSAN prezentowana przez DEMATEC Polska, nowa seria dysz slim DF 8 z opatentowaną grzałką MultiPower firmy INCOE International Europe, innowacyjna linia frezów do obróbki węglików spiekanych Sphero-CVD firmy ITA Sp. z o.o. Sp. k., certyfikowane grafity POCO GRAPHITE prezentowane przez EDM TOOLS, Mouldflo – kompaktowy system monitorowania i diagnozowania układów chłodzenia w formach wtryskowych firmy A. MARCINIAK OT, system CoolingCare do automatycznego czyszczenia oraz diagnostyki kanałów chłodzących w formach wtryskowych firmy FADO czy multizłącza RMI, CMI do termoregulacji form wtryskowych firmy STÄUBLI Łódź.

NOWOŚCI TARGOWE

Nie przez przypadek Targi INNOFORM® organizowane są w Bydgoszczy. To polska Dolina Krzemowa przemysłu narzędziowo-przetwórczego, gdzie reprezentacja przedsiębiorców w branży z roku na rok się powiększa. Według organizatorów realna szansa na biznesową współpracę powoduje, że w tegorocznych targach postanowiło wziąć udział ponad 254 renomowanych producentów oraz dystrybutorów z całego świata. To ponad dwa razy więcej, niż w zeszłym roku. O 40% wzrosła również powierzchnia ekspozycyjna, co przekłada się na jeszcze więcej branżowych nowości. 

LISTA WYSTAWCÓW 

– „Mimo, że jest to dopiero druga edycja Targów INNOFORM® to już teraz są one najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu branży narzędziowej. Targi to możliwość zobaczenia na żywo tego, co oferują firmy, ale przede wszystkim to okazja do zdobycia cennych kontaktów biznesowych i nawiązania stałej współpracy” – mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie.

PRZYDATNE INFORMACJE 

INFORMACJE Z BRANŻY

Więcej o Targach INNOFORM 2018 na Staleo.plŹródło: Targi w Krakowie, Staleo.pl

Dodano 16.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy