Szukaj w działach:

Nicemach - automatyczne giętarki do drutu, rur i sprężyn

Nicemach - automatyczne giętarki do drutu, rur i sprężyn

Technologie Formowania Metali (TFM) to firma, która od samego początku działalności stawia na sprawdzonych i doświadczonych producentów maszyn. Dzięki temu podczas 15- letniej działalności firma nawiązała owocną współpracę z czołowymi markami z branży obróbki metali. Jedną z nich jest Nicemach – koreańska firma, której TFM jest oficjalnym dystrybutorem.

Nowoczesne technologie, zaawansowana automatyka, wysoka jakość wykonania oraz niezawodność działania - to wszystko znaleźć można w urządzeniach oferowanych przez Nicemach Co.Ltd. Ten mający swoją siedzibę w Korei Południowej producent maszyn do obróbki drutu, rur i profili, na rynku działa już od ponad 22 lat. Stanowi jednego z czołowych specjalistów w projektowaniu i budowie wysokowydajnych urządzeń do obróbki metali.  

Nowoczesny dział badawczo-rozwojowy oraz laboratorium, gdzie testowane są najnowsze rozwiązania konstrukcyjne i programowe, tworzą podstawę najwyższej jakości produktów,  jakie Nicemach oferuje. Firma jest beneficjentem wielu certyfikatów, wystawionych przez krajowe i zagraniczne jednostki certyfikujące, w tym m.in. systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008 (TUV NORD CERT). Zdolności produkcyjne tego koreańskiego producenta wynoszą ok. 160 zaawanasowanych technologicznie maszyn w ciągu roku.

Siedziba firmy zlokalizowana w miejscowości Daegu.
 Fot.: Siedziba firmy zlokalizowana w miejscowości Daegu
Hale produkcyjne oraz centrum testowe maszyn.
 Fot.: Hale produkcyjne oraz centrum testowe maszyn

Na oferowane przez Nicemach urządzenia składają się giętarki automatyczne do trójwymiarowego gięcia drutu z kręgu i odcinków prostych,giętarki trzpieniowe do rur i profili oraz automaty do produkcji sprężyn. Tym co wyróżnia wszystkie maszyny wychodzące z fabryki tej koreańskiej firmy na tle innych tego typu sprzętów jest przede wszystkim:

 • zastosowanie serwomechanizmów do głównych ruchów roboczych,
 • brak stosowania układów hydraulicznych na rzecz pneumatyki.

Dzięki powyższemu, nie jest generowany nadmierny hałas w trakcie pracy, jak też zapewniona jest czystość produkcji.

Giętarki do gięcia drutu 2D i 3D
Maszyny umożliwiające powtarzalne, automatyczne formowanie skomplikowanych kształtów przestrzennych, jak też ramek i kół. Cały proces obróbki odbywa się bez ingerencji operatora. Giętarki dedykowane są do zróżnicowanej oraz wielkoseryjnej produkcji.  

Giętarki do sprężyn
Automaty wyposażone w 11 osi sterowanych numerycznie, umożliwiające swobodne i precyzyjne ustawianie parametrów pracy zgodnie z potrzebnym kształtem detalu .

Giętarki do rur
Maszyny CNC do przestrzennego gięcia rur, kształtowników i prętów ze stali, stali nierdzewnej, miedzi i mosiądzu. Giętarki pozwalają na formowanie cienkościennych rur i profili o małym promieniu przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości w zagiętych powierzchniach.

Maszyny NICE
 

Nicemach w Europie

Firma Technologie Formowania Metali z koreańskim producentem współpracę nawiązała w 2013 roku, stając się jego przedstawicielem na rynku europejskim.Następnie po dwóch latach współdziałania zostaliśmy oficjalnym dealerem urządzeń marki Nicemach na terenie Polski, jak również innych państw na terenie Europy. Oprócz sprzedaży oraz obsługi posprzedażowej, TFM oferuje klientom natychmiastową dostawę maszyn prosto z magazynu, jak i możliwość robienia próbnych testów na giętarkach.

Więcej informacji na: http://www.tfm.pl/pl/Polecamy: 
Profil Firmy Technologie Formowania Metali (TFM)  na Staleo.pl 


Źródło: Technologie Formowania Metali (TFM) Dodano 19.04.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy