Szukaj w działach:

Ewolucja Prima Power na STOM 2018

 

Prima Power wystawcą na targach STOM
Fot.: Prima Power Central Europe 

Prima Power już po raz czwarty weźmie udział w jednym z ważniejszych wydarzeń w branży maszynowej – XI Targach Obróbki Blach i Cięcia STOM-BLECH & CUTTING, które odbędą się w dniach 10-12 kwietnia br. w Targach Kielce.

„Przemysłowa wiosna w Targach Kielce” z roku na rok skupia coraz większą liczbę odwiedzających oraz wystawców. Prima Power Central Europe przygotowała na to wydarzenie prezentacje nowych technologii i rozwiązań zatytułowaną „Prima is Power” – w tym nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo wraz z systemem automatycznego załadunku i rozładunku Compact Server.  

Targi STOM-BLECH & CUTTING to wyjątkowy czas, w którym Klienci mają szansę spotkać się z ekspertami z branży, ale i zobaczyć maszyny w ruchu. Prima Power wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zaprasza do doświadczenia świata produkcji na żywo na swoim stoisku targowym E-16. Tegoroczne produkty prezentowane pod hasłem „Prima is Power” odznaczają się dużą produktywnością, elastycznością i możliwością integracji z innymi systemami. 

Podczas najbliższej edycji wydarzenia Prima Power pokaże nową wersję wycinarki laserowej Platino Fiber Evo wraz z systemem automatycznego załadunku oraz rozładunku Compact Server. Maszyna została wyposażona w kolejne innowacje technologiczne, które przyczyniają się do jeszcze większej szybkości i niezawodności produkcji. Platino Fiber Evo jest wyposażone w źródła lasera światłowodowego (o mocy 2, 3, 4 i 6 kW), które gwarantują użytkownikowi wysoką wydajność, a jednocześnie dużą produktywność.

 

Platino Fiber Evo Prima Power
Fot.: Prima Power Central Europe (Platino Fiber Evo)

Urządzenie cechuje się niższym zużyciem energii i mniejszym oddziaływaniem na środowisko – co jest zgodne z wyznawaną przez firmę zasadą Green Means. Dzięki skróceniu cyklów czasowych oraz niezawodności procesu wycinarka ma niezwykle wysoką wydajność. Trzy zestawy funkcjonalne zapewniają jeszcze lepsze dostosowanie do zmieniających się potrzeb produkcyjnych. Smart cut zapewnia szybszą obróbkę materiałów do grubości 5mm, Max cut gwarantuje szybszą obróbkę grubszych materiałów, które powodują redukcję czasu cyklu nawet do - 40%. Ponadto Night cut zapewnia zaawansowaną kontrolę w celu zabezpieczenia procesu wpalania oraz cięcia, zatem znakomicie nadaje się do intensywnej produkcji.

Platino Fiber Evo to zaawansowane urządzenie, które potrafi sprostać bardzo skomplikowanym zadaniom. Użytkownik może wpływać na zachowania maszyny nie tylko z poziomu programowania, ale także z poziomu konsoli. Nowa, kompaktowa budowa zapewnia większą oszczędność miejsca. Maszyna wyposażona jest w system załadunku i rozładunku Compact Server. W czasie gdy urządzenie wycina detale, system ten zarządza magazynem blachy oraz wyciętych arkuszy, dzięki czemu użytkownik uzyskuje ciągłą bezobsługową pracę.

Aby odwiedzić Prima Power na targach STOM-BLECH w Kielcach wystarczy pobrać darmową wejściówkę, a następnie zarejestrować ją online. Wstęp na targi jest bezpłatny dla zarejestrowanych osób.

Pobierz zaproszenie

Zarejestruj się onlineZobacz profil firmy Prima Power na Staleo.plŹródło: Prima Power Central Europe

Dodano 23.03.2018
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy