Szukaj w działach:

Targi Hannover Messe 2020 zagrożone

Targi Hannover Messe 2020 zagrożone


Jak poinformował organizator targów Hannover Messe 2020, bardzo poważnie podchodzi do sprawy koronowirusa Covid-19, a bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich pracowników, klientów, partnerów i gości jest dla Deutsche Messe najwyższym priorytetem. 

Dynamiczny rozwój sytuacji związanej z wirusem Covid-19 powoduje konieczność codziennej ponownej oceny sytuacji. Organizator jest w stałym i bliskim kontakcie z odpowiedzialnymi organami ds. Zdrowia. Wdrażane są zalecenia i instrukcje władz. 

Teraz, gdy w Niemczech pojawia się coraz więcej przypadków infekcji, zespół zarządzania kryzysowego niemieckiego rządu federalnego ma omówić dalsze środki ostrożności. Jednym z omawianych tematów będzie sposób obchodzenia się z targami. W planach jest opracowanie kryteriów, zgodnie z którymi odpowiedzialne organy ochrony zdrowia w lokalizacjach targowych będą mogły decydować o możliwych ograniczeniach targów.

Przedstawiciele Deutsche Messe zapewniają, iż jak tylko uzyskają informacje o możliwym wpływie sytuacji na targi HANNOVER MESSE, będą o tym niezwłocznie informować. Niezależnie od tego poinformowano, że na targach będzie zapewniony najwyższy możliwy poziom higieny, bezpieczeństwa i opieki medycznej.


Źródło: Deutsche Messe

Dodano 02.03.2020
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy