Szukaj w działach:

Jubileuszowe Seminarium SECO/WARWICK

SEMINARIUM SECO/WARWICK 2017
 

XX jubileuszowa edycja Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK odbędzie się 12-14 września 2017 r. w Hotelu Remes Sport & SPA w Opalenicy.

Tegoroczne spotkanie skupione będzie wokół innowacyjności w branży obróbki cieplnej. Interesujący goście, inżynierowie praktycy, autorytety branżowe oraz starannie wyselekcjonowane treści to gwarancja wysokiego poziomu merytorycznego i niepowtarzalna wartość networkingowa. 

13 powodów, dla których warto uczestniczyć w spotkaniu

Problematyka Seminarium Szkoleniowego SECO/WARWICK dotyczyć będzie koncepcji Industry 4.0, najciekawszych realizacji produktowych 2016/2017, ale także nowych wyzwań jakościowych, jakie nakreśla obecny postęp technologiczny oraz rozwój automatyzacji przemysłowej. Nie zabraknie porad i wskazówek na najbardziej efektywne sposoby wykorzystania innowacyjnych technologii i zaplecza serwisowego do modernizowania sprzętu i optymalizacji procesów produkcji. 

Trwające trzy dni Seminarium Szkoleniowe to aż 13 prelekcji. Prowadzący opowiedzą o samochodach elektrycznych w świetle nowych wyzwań jakościowych w obróbce cieplnej oraz cieplno-chemicznej, efektywnych metodach podnoszenia trwałości narzędzi kuźniczych w procesach kucia na gorąco. Specjaliści SECO/WARWICK przedstawią najciekawsze realizacje produktowe ubiegłego roku, a także poruszą kwestię technologii produkcji wysokiej jakości proszków metali. Zostaną przeanalizowane również wyzwania hartowni usługowych, rozwój rynku obróbki cieplnej, praktyki z technologią azotowania ZeroFlow®. Ukoronowaniem pierwszego dnia konferencji będzie uroczysta kolacja dająca szansę integracji i wymiany doświadczeń.

Kolejny dzień Seminarium przeznaczony będzie zagadnieniom obróbki cieplnej 4.0, sposobom zwiększenia efektywności linii produkcyjnych, doświadczeniom wdrożeniowym, rekuperacji olejów hartowniczych, jak również technologiom i pompom próżniowym montowanym w piecach. 

ZAREJESTRUJE SIĘ JUŻ DZIŚ

SEMINARIUM SZKOLENIOWE SECO/WARWICK 2017
 

Wyjatkowe SECO/WARWICK Open Day

Jubileuszowa edycja to również możliwość uczestnictwa w jedynym w swoim rodzaju SECO/WARWICK Open Day, który będzie miał miejsce pierwszego dnia Seminarium. Open Day to idealna okazja, by zajrzeć za kulisy firmy i zobaczyć jak projektowane są nowoczesne rozwiązania, jak w innowacyjnym laboratorium metalograficznym wykonuje się niezwykłe badania redefiniując koncept zaawansowanych technologii. Open Day to szansa by obejrzeć ekspozycję jednego z okazałych produktów firmy. Zaprezentowana zostanie linia, uruchomione procesy, to idealna okazja, by na żywo zobaczyć jak technologie SECO/WARWICK przenoszą obrabiane termicznie komponenty w nowy wymiar najwyższej jakości. W tym wyjątkowym dniu gościem spotkania będzie jeden z liderów produkcji elementów złącznych - przyjdź i przekonaj się co sprawia, że wiodący producenci zaufali i wybrali produkty SECO/WARWICK. 

Wydarzenie organizowane przez SECO/WARWICK to okazja, by stać się częścią wyjątkowej platformy łączącej światy biznesu i nauki, a także szansa poznania nowych trendów w obróbce cieplnej.

Szczegóły na stronie: www.secowarwick.com


Więcej o Seminarium Szkoleniowym SECO/WARWICK na Staleo.plŹródło: SECO/WARWICK 

Dodano 04.07.2017
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Konkurs

  Newsletter

  Partnerzy