Szukaj w działach:

Amerykańska premiera Super IQ®

Amerykańska premiera Super IQ®


Podczas ASM2019 w Detroit, Grupa SECO/WARWICK zaprezentuje Super IQ® - nową generację zintegrowanego pieca hartowniczego.

Nowy system Super IQ®, zapewni użytkownikom produkcję wyjątkowo czystych części. Rozwiązanie jest hybrydą łączącą cechy konwencjonalnego i próżniowego pieca, a zaprojektowana została przede wszystkim do procesów nawęglania w podwyższonych temperaturach i hartowania. Co ważne -bez dodatkowych kosztów technologicznych. 

Jak mówi Jarosław Talerzak, Wiceprezes Segmentu Produktów Atmosferowych:
- „Ta alternatywa dla zintegrowanego pieca hartowniczego powstała w odpowiedzi na potrzeby firm zajmujących się obróbką cieplną. Branża wymagała czystszej, szybszej, a przede wszystkim efektywniejszej metody nawęglania. I tak, w tym roku, wprowadziliśmy na rynek piec Super IQ®, który w porównaniu do tradycyjnych metod, przyniesie wiele korzyści, zwłaszcza w obszarze poprawy produktywności. Super IQ działa w wyższych zakresach temperatur, co przekłada się na krótsze cykle, a w efekcie bardziej wydajną produkcję.”

 

Piec Super IQ®, czyli połączenie tradycyjnego pieca IQ oraz innowacyjnego CaseMaster Evolution® , czyli flagowego wielokomorowego pieca próżniowego Grupy SECO/WARWICK.


Źródło: SECO/WARWICK


Dodano 09.10.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy