Szukaj w działach:

Nowości w energetyce i ciepłownictwie

Rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie 2019
 

Specjaliści pracujący w sektorze energetycznym i ciepłowniczym spotkają się 10 grudnia w Chorzowie w Hotelu Gorczowskim, aby porozmawiać o źródłach finansowania energii oraz monitorowania jej zużycia w zakładach.

W trakcie spotkania „Efektywne i niezawodne rozwiązania w energetyce i ciepłownictwie” wystąpią przedstawiciele firm takich jak Berner, Elmark Automatyka, FRIZO czy też iba. Opowiedzą między innymi o możliwych przyczynach awarii maszyn, kontroli procesów spalania oraz zmniejszaniu strat ciepła.

Po części prelekcyjnej odbędą się praktyczne warsztaty. Podczas konferencji można także obejrzeć stanowiska wystawców, porozmawiać o swoich doświadczeniach z innymi specjalistami podczas przerwy na kawę, jak również zapoznać się z aktualną prasą branżową. Organizator zapewnia każdemu uczestnikowi bezpłatny wstęp, pakiet materiałów konferencyjnych oraz imienny certyfikat udziału.

Konferencja została objęta patronatem honorowym m.in. przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Krajową Izbę Gospodarczą, Województwo Śląskie oraz Prezydenta Miasta Chorzowa.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się online.

Zapisz się na Konferencję już dziś


Aktualne informacje na temat nadchodzących wydarzeń są także dostępne na stronie Axon Media Group na Facebooku: https://www.facebook.com/AxonMediaPL/


Źródło: Axon Media Group

Dodano 18.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy