Szukaj w działach:

Cold Jet CONNECT - nowy sposób komunikacji z klientem

POSŁUCHAJ ARTYKUŁU


Firma Cold Jet
– światowy lider w produkcji urządzeń do wytwarzania i czyszczenia suchym lodem – przedstawia Cold Jet CONNECT - bezkonkurencyjną platformę obsługi klienta i wsparcia technicznego, która zapewnia najlepsze w swojej klasie usługi utrzymujące sprawne działanie urządzeń.


Chodzi o to, aby wykorzystać nasz największy atut, czyli globalną infrastrukturę usług i wsparcia. Chcemy wszystkim klientom na całym świecie zaoferować dostęp do użytecznych danych w celu podejmowania jeszcze lepszych decyzji - 
powiedział Christian Rogiers, Senior Vice President Marketingu w firmie Cold Jet.Według aktualnych prognoz liczba aktywnych urządzeń podłączonych za pośrednictwem Internetu ma wzrosnąć z 11,7 mld w 2020 roku do ponad 30 mld w 2025 roku. Trend ten dotyka wszystkie rynki, jednak sektor produkcyjny jest jednym z tych, które odniosą największe korzyści. Przy tak wielu zaletach maszyn przemysłowych z obsługą IoT, najbardziej godne uwagi jest zdalne monitorowanie, wsparcie i gromadzenie danych w celu usprawnienia operacyjnego działania, a wszystko po to, aby zwiększyć wydajność i rentowność zakładu.

Cold Jet CONNECT to roczna usługa abonamentowa oferująca nowym oraz obecnym klientom trzy poziomy subskrypcji, w celu jak najlepszego dopasowania do ich unikalnych potrzeb: CONNECT, CONNECT Professional i CONNECT Enterprise. Podstawowa subskrypcja Cold Jet CONNECT jest dołączana podczas zakupu wszystkich nowych maszyn oraz jest rozszerzana na obecnych klientów. Operatorzy mogą po prostu zeskanować kod QR na swojej maszynie, aby uzyskać szybki dostęp do dokumentacji maszyny, instrukcji obsługi, serwisu, filmów szkoleniowych oraz katalogów części i akcesoriów. Pakiet Cold Jet CONNECT oferuje klientom również standardową roczną gwarancję.

Pakiet Cold Jet CONNECT Professional jest oferowany dla najnowszej linii urządzeń do czyszczenia suchym lodem połączonych z technologią IoT (Aero2® PCS 60, Aero2® PLT 60 i i3 MicroClean® 2), dając użytkownikom dostęp do wymienionych wyżej usług oraz danych i analiz w czasie rzeczywistym, takich jak zużycie suchego lodu, średnia szybkość podawania, dzienny czas pracy i inne. Subskrypcja Cold Jet CONNECT Professional zapewnia także użytkownikom wstępnie skonfigurowane i dostosowane do potrzeb raporty miesięczne, eksport danych do platform analizy biznesowej, tryb diagnozowania umożliwiający skuteczniejsze rozwiązywanie problemów oraz przypomnienia o konserwacji maszyn wraz z zapisem poprzednich przeglądów.

Cold Jet CONNECT Enterprise to najbardziej rozbudowany pakiet, dający użytkownikom dodatkowy dostęp do zdalnej pomocy technicznej udzielanej przez ekspertów firmy Cold Jet w wydłużonych godzinach pracy. Ten poziom subskrypcji zapewnia także wsparcie online przy n aprawach i serwisowaniu za pomocą rozszerzonej rzeczywistości (AR) oraz przedłużoną gwarancję na okres do trzech lat.


"Dane są w obecnych czasach walutą i nieocenioną pomocą w usprawnianiu działalności naszych klientów. Platforma Cold Jet CONNECT zapewnia naszym klientom maksymalne wykorzystanie ich inwestycji, oferując cenne spostrzeżenia pozwalające na zwiększenie wydajności operacyjnej i podejmowanie decyzji opartych na danych. " - powiedział Gene Cooke III, Prezes i CEO firmy Cold Jet.Więcej informacji na temat Cold Jet Connect można uzyskać kontaktując się z firmą lub na dedykowanej stronie Cold Jet Connect.

Źródło: Cold Jet

 

 

 

Cold Jet Sp. z o.o.
ul. Łukowska 12
64-600 Oborniki
POWIĄZANE
Wycinarki laserowe do metalu - cięcie z najwyższą precyzją Precyzyjne i dokładne cięcie blachy w zakładach przemysłowych możliwe jest dzięki wycinar...
Targi INNOFORM® rosną w siłę Targi INNOFORM® to wyjątkowe wydarzenie na Polskiej arenie biznesowej, które k...
Nowe oblicze przemysłu Skala błędu podczas pracy człowieka to około 9%. Dla maszyn odsetek pomyłek wynosi już ty...
Innowacje w przemyśle od Autodesk Zakończona seria unikatowych warsztatów z innowacyjności dla małych i średnich prz...
Advanced Manufacturing 2022 W dniach 19-20 października 2022 na terenie Międzynarodowych targów IFEMA w Madryci...
Popularne metody mycia przemysłowego i odtłuszczania detali Detale i elementy metalowe oraz plastikowe poddawane są wielu procesom technologicznym, k...
Partnerzy