Szukaj w działach:

Jak zarządzać organizacją?

Zarządzanie Organizacją Jutra listopad 2019
 

Czasopismo Production Manager zaprasza do udziału w kolejnym spotkaniu z cyklu Production Manager Meetings pt.: „Zarządzanie Organizacją Jutra”, które odbędzie się w Warszawie 19 listopada 2019 r. 

Konferencja poświęcona jest ścieżce, którą firmy muszą obrać, aby konkurować lub pozostać konkurencyjnym zarówno lokalnie, jak i globalnie. Podczas spotkania uczestnicy otrzymają odpowiedzi na niektóre ważne pytania: kim jest menedżer 4.0, jak zwiększyć komunikację w cyfrowej erze biznesu produkcyjnego, czym cechuje się zarządzanie jutra, jakich kompetencji wymaga od osób pretendujących do roli liderów oraz w jaki sposób firmy powinny reagować na deficyt nie tylko pracowników, ale i ich kompetencji do pracy.

--> PROGRAM KONFERENCJI

Spotkanie zgromadzi wielu najlepszych praktyków, którzy pokażą innowacyjne sposoby optymalizacji operacji w przedsiębiorstwach. W tym m.in. Sebastian Szram z Unilever Polska S.A., Marcin Dziubek z Mercedes Benz Manufacturing Poland i Jakub Jajuga z AG Motors. Na zaproszenie redakcji czasopisma „Production Manager” do Polski przyjeżdża Rami Goldratt - bezpośredni następca autora Teorii Ograniczeń, Eliyahu M. Goldratta., który jako gość specjalny swoim wykładem otworzy konferencję w Warszawie.

Goście będą mieli również okazję zapoznać się z szeroką ofertą wystawców, od których dowiedzą się jak wdrożyć nowe technologie do swoich przedsiębiorstw. 

Dla managementu produkcji oraz osób usprawniających procesy produkcyjne udział w Konferencji jest bezpłatny.

--> ZAPISZ SIĘ ONLINE

--> FORMULARZ REJESTRACJI

Termin: 19 listopada 2019
Czas trwania: 8:00 - 17:05
Lokalizacja: Novotel Warszawa Airport, 1 Sierpnia 1, Warszawa

Więcej informacji na stronie: www.production-manager.pl/konferencje

Kontakt: paulina.kapturska@production-manager.pl, tel: 534 258 228


Źródło: Production Manager 


Dodano 11.11.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy