Szukaj w działach:

Polski odział Norsk Hydro nagrodzony

Polski odział Norsk Hydro nagrodzony


Polski zespół sprzedaży Norsk Hydro, jednego z największych potentatów w dziedzinie aluminium, został doceniony w Grupie Hydro za najlepszą obsługę klienta i osiągnięcia sprzedażowe w roku 2018.

16 kwietnia 2019 roku, podczas spotkania Dyrektorów Sprzedaży z Zarządem Extrusion Europe we Włoszech, Katarzyna Piekarska - Dyrektor Sprzedaży Extrusion Poland (Trzcianka i Chrzanów) - odebrała dla swojego polskiego zespołu nagrodę Best Business Improvement 2018. Wręczyli ją Bruno D’hondt – Senior Vice President Head of Extrusion Europe oraz Roland van der Aa – Vice President Commercial & Opex Extruded Solutions Europe.

- "Jestem dumna z tego, co udało nam się osiągnąć. Z pracy i zaangażowania całego zespołu oraz każdego z osobna. Dziękuję również wszystkim koleżankom i kolegom z naszych zakładów za ich wkład i wsparcie. Wierzę, że razem jesteśmy naprawdę mocnym zespołem i możemy wiele zdziałać zgodnie z motto „Klient jest najważniejszy” – wszyscy sprzedajemy!" – tak skomentowała otrzymanie wyróżnienia Katarzyna Piekarska.

Wyjątkowe wyróżnienie nie jest w tym zakresie jedynym dowodem uznania dla firmy. Działalność polskich oddziałów Hydro - norweskiego koncernu z blisko stuletnią tradycją - za swoją prokonsumencką postawę jest pozytywnie oceniana w przeprowadzanych rokrocznie badaniach satysfakcji klientów. W tegorocznej ankiecie 88% respondentów wysoko i bardzo wysoko oceniło życzliwość zespołu sprzedaży Hydro Extrusion Poland, a opiekunów handlowych określiło jako kompetentnych, responsywnych i dostępnych. Dużym uznaniem cieszy się także dział wsparcia technicznego – 77% pytanych wysoko i bardzo wysoko oceniło zrozumienie potrzeb klienta.

Norsk Hydro obsługuje ok. 30 000 klientów rocznie. Polska jest obecnie dla koncernu czwartym rynkiem w Europie.


Źródło: Norsk Hydro


Dodano 09.06.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy