Szukaj w działach:

HYDRO EXTRUSION POLAND SP. Z O.O.

Kopernika 18.
64-980 Trzcianka
woj. Wielkopolskie
Polska
tel. +48 728 431 019
e-mail: reception.trzcianka@hydro.pl
e-mail: reception.chrzanow@hydro.com
http://www.hydro.com

Języki

Polski, Angielski, Niemiecki

Opis

Hydro ma ponad 50 lat doświadczenia w praktyce i w badaniach w zakresie rozwiązań w dziedzinie tłoczonego aluminium. Oferujemy wszystko, zaczynając od edukacji w dziedzinie aluminium po projektowanie, wytwarzanie, produkcję, obróbkę powierzchniową i wykończenie.

Oferta

Profile aluminiowe - firma dostarcza rozwiązań aluminiowych wykorzystywanych w transporcie, przemyśle, budownictwie, wyposażeniu wnętrz, motoryzacji, elektrotechnice i branży oświetleniowej. 

Wyciskanie - Technologia wyciskania oferowana przez firmę Sapa umożliwia tworzenie profili dostosowanych do potrzeb klientów związanych z praktycznie każdą dziedziną przemysłu.

Anodowanie - Proces ma na celu wytworzenie na powierzchni profilu aluminiowego lub na jego detalach ochronnej warstwy tlenku aluminium.

Lakierowanie - Lakierowanie proszkowe polega na rozpyleniu naelektryzowanych cząstek farby proszkowej na elementach metalowych. 

Obróbka mechaniczna - Cięcie,  Gięcie, Wykrawanie,  Wiercenie i gwintowanie, Frezowanie, Obróbka powierzchniowa, Zagniatanie mostków termicznych,  Wykonanie nadruków, Spawanie elementów aluminiowych, Grawerowanie.  

 

Popraw dane firmy powrót

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy