Szukaj w działach:

Oerlikon Balzers kontynuuje ekspansję w Chinach

Oerlikon Balzers kontynuuje ekspansję w Chinach


W ostatnim czasie firma Oerlikon Balzers zorganizowała uroczysta inaugurację nowego centrum powlekania w Dongguan w Chinach, na którą zaproszono szereg gości honorowych oraz klientów.


Ze względu na szybko rosnącą wielkość zamówień na przestrzeni ostatnich lat, w Dongguan wymagana była znacznie większa przestrzeń produkcyjna. Oerlikon Balzers rozpoczął działalność w zakresie powlekania w Chinach w 2004 r. Nowe centrum obsługi klienta jest obecnie drugim co do wielkości w Chinach. Jest to jeden ze 111 zakładów w 35 krajach na całym świecie.


W Dongguan, jednym z jedenastu centrów klientów w Chinach, Oerlikon Balzers rozpoczął produkcję w 2008 r. Poprzedni zakład miał niewystarczającą wydajność stale rosnących liczby zamówień na rozwiązania do cięcia i formowania narzędzi, a teraz również do precyzyjnych komponentów. Z tego powodu podjęto decyzję o przeniesieniu centrum obsługi klienta. Nowy obiekt zapewnia trzy razy większy obszar produkcyjny niż poprzedni, co pozwoli firmie wywiązać się z rosnącego zapotrzebowania i zaoferować swoim klientom ulepszone usługi w tym silnie przemysłowym regionie Chin.

Marc Desrayaud, szef Oerlikon Balzers, wyjaśnił w swoim przemówieniu na ceremonii otwarcia:
- „Od 2008 roku, kiedy rozpoczęliśmy produkcję w Dongguan, liczba zamówień stale wzrasta, co jest wyraźnym dowodem ich zaufania klientów do naszych technologii i usług . Czujemy się zaszczyceni tym silnym związkiem i nie zawiedziemy naszych klientów. Przeniesienie do nowego obiektu jest częścią naszej długoterminowej strategii wzrostu: utworzenie nowego centrum obsługi klienta w Dongguan pozwala nam nadal obsługiwać naszych klientów, jednocześnie rozszerzając zakres świadczonych przez nas usług. Zainwestowaliśmy w najnowsze urządzenia i technologie powlekania i zatrudniliśmy nowych pracowników, aby zapeniać najwyższą jakoś 
przyjaznych dla środowiska powłok w połączeniu z doskonałą obsługą ”.


Źródło: Oerlikon Balzers


Dodano 11.04.2019
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy