Szukaj w działach:

Oerlikon Balzers rozszerza działalność w Azji

Oerlikon Balzers rozszerza działalność w Azji


Oerlikon Balzers, wiodący dostawca rozwiązań powierzchniowych dla przemysłu obróbki metali i tworzyw sztucznych, rozszerzył  swoje usługi powlekania w Azji, otwierając  nowe centrum obsługi klienta w Bac Ninh.


Nowe centrum powlekania jest ważnym kamieniem milowym w  strategii ekspansji  firmy w Azji i stworzy nowe możliwości dla  Oerlikon Balzers  do zaoferowania  wysokiej jakości usług powlekania we wschodzącej gospodarce Wietnamu. Centrum powlekaniaskupi się głównienanarzędziach skrawającychiformujących,alebędzierównieżsłużyćrosnącemu rynkowizaawansowanych technologicznie komponentówwtelefonach komórkowych, elektronice i półprzewodnikach, a także w produktach z tworzyw sztucznych i aluminiumwtowarach konsumpcyjnych.

Oerlikon Balzers otworzył biuro w Hanoi już w 2017 roku, aby zaspokoić wysoki popyt w regionie Azji Południowo-Wschodniej, a także  służył lokalnym klientom w różnych aplikacjach z centrum klienta w Tajlandii. Od tego czasu rozwój i ekspansja były aktywnie wspierane przez zakłady Balzers w Indiach i Tajlandii, nawet w czasie wyzwań 2020 roku. Z nowego centrum powlekania w Wietnamie, Oerlikon Balzers może teraz zaoferować usprawnione usługi dla swoich lokalnych klientów, z krótkim czasem dostawy i krótkimi trasami transportowymi dla poprawy śladu środowiskowego.


Źródło: Oerlikon Balzers

Dodano 21.04.2021
Podziel się
powrót

Newsletter

Powiązane:

Reklama

 • Reklama

 • Czasopisma

 • Targi

 • Reklama

 • Reklama

 • Reklama

  Newsletter

  Reklama

  Targi

  Czasopisma

  Reklama

  Newsletter

  Partnerzy